doTERRA Olejek eteryczny cytrynowy eukaliptusowy (15ml)

19,33

Eukaliptus cytrynowy jest oczyszczający i podnoszący na duchu, pochodzi z północnej Australii i znany jest ze swojego orzeźwiającego, cytrynowego aromatu.

 

Wskazówki dotyczące użytkowania

  • Dodaj do butelki z wodą do czyszczenia powierzchni lub używaj jako naturalnego sprayu do pomieszczeń.
  • Rozpyl rano, aby stworzyć energetyczne i pozytywne środowisko.
  • Połącz kilka kropli z frakcjonowanym olejem kokosowym dla odmładzającego, orzeźwiającego masażu.

 

Jaka jest różnica między olejkiem eukaliptusowym a olejkiem eukaliptusowym cytrynowym?

Olejek eukaliptusowy cytrynowy pochodzi z innego rodzaju drzewa niż olejek eukaliptusowy. Eukaliptus cytrynowy to popularny przydomek tego drzewa, ale jest ono również nazywane gumą cytrynową i gumą z niebieską plamką.

Pomimo swojej nazwy, Eukaliptus Cytrynowy nie jest owocem cytrusowym. Podobnie jak olejek z mirtu cytrynowego i trawy cytrynowej, ma po prostu cytrynowy aromat.

 

Jak stosować olejek eukaliptusowy cytrynowy?

Eukaliptusowy olejek cytrynowy ma orzeźwiający zapach, który jest idealny do tworzenia podnoszącej na duchu i orzeźwiającej atmosfery. Aby skorzystać z tego, można dyfuzji Lemon Eukaliptus sam lub z innymi olejkami, które lubisz.

Citronellal i citronellol to główne składniki chemiczne eukaliptusa cytrynowego, które nadają olejkowi właściwości oczyszczające. Umieść kilka kropli w butelce z wodą, aby użyć ich na powierzchniach. Aby uzyskać dodatkową moc, dodaj również kilka kropli ulubionego olejku cytrusowego do butelki z rozpylaczem.

Możesz również wykorzystać oczyszczającą moc cytryny eukaliptusowej dla swojej skóry. Dodaj jedną kroplę do płynu do mycia twarzy lub kremu nawilżającego. Jeśli nigdy nie używałeś Eukaliptusa Cytrynowego zewnętrznie, będziesz musiał rozcieńczyć olejek. Rozcieńczanie z olejem, takim jak frakcjonowany olej kokosowy, zminimalizuje wrażliwość skóry.