Wskazówki dotyczące użytkowania:

  • Nałożyć na nadgarstki i szyję
  • Potrzyj dłonie i wykonaj głęboki wdech
  • Dodaj do pielęgnacji skóry

Co to jest olejek eteryczny Davana?

Davana, Artemisia pallens, znana jest również jako Dhavanam lub pod swoją sanskrycką nazwą Damanaka. Roślina ta pochodzi z południowych Indii i jest powszechnie spotykana w ogrodach przydomowych w Indiach. Jako aromatyczne zioło, roślina ta jest uprawiana dla jej pachnących liści i kwiatów, które są używane do dekoracji, ofiar religijnych i oczywiście olejku eterycznego. Liście tej rośliny są również często spotykane w bukietach i kompozycjach kwiatowych.

Roślina davana należy do rodziny stokrotek i jest spokrewniona z rumiankiem rzymskim i niemieckim, a także ze słonecznikiem. Olejek eteryczny jest destylowany z parą wodną z kwiatu, liścia i łodygi rośliny.

Jak pachnie olejek Davana?

Olejek Davana ma słodki, ciepły, egzotyczny zapach z owocowymi nutami i nutą drewna. Jego wszechstronny zapach dobrze łączy się z niemal wszystkimi rodzajami olejków eterycznych – drzewa, zioła, żywice, kwiaty i cytrusy pięknie współgrają z olejkiem Davana.

Jedną z najciekawszych i najbardziej charakterystycznych cech olejku Davana jest jego adaptacyjny aromat, który pachnie i reaguje inaczej na każdą osobę. Davanon – keton seskwiterpenowy – jest dominującą cząsteczką odpowiedzialną za aromat olejku.

Do czego nadaje się olejek eteryczny Davana?

Davana Touch pomaga utrzymać zdrowy wygląd skóry i jest wspaniałym dodatkiem do Twojej osobistej rutyny pielęgnacyjnej. Rozcieńczony w wygodnej buteleczce z frakcjonowanym olejem kokosowym, Davana Touch jest łatwy do zastosowania na skórę.

Davana jest przede wszystkim uwodzicielskim, czarującym zapachem osobistym. Dodaj Davana Touch do swojej szafy z czystymi perfumami. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na wyjątkową noc z przyjaciółmi, czy potrzebujesz zapachu na co dzień, Davana jest idealnym wyborem.

Po prostu nanieś Davanę na nadgarstki i szyję i ciesz się wyjątkowym aromatem, który tworzy Twoja osobista chemia ciała z tym olejkiem eterycznym.

doTERRA Davana Touch Olejek eteryczny (10ml)

Artemisia pallens

  • A
  • T
  • N

34,95

Olejek eteryczny Davana, pochodzący z południowych Indii, to zalotny, zmysłowy olejek o zapachu, który jest inny dla każdej osoby.

Availability: Na stanie

Ingrediënten: Gefractioneerde kokosolie, Davana etherische olie
Aromatische beschrijving: Fruitig, zoet, kruidachtig
Belangrijkste chemische bestanddeel: Davanone

Przewiń do góry

WHAT’RE YOU

WAITING FOR?

10% OFF
Enter your email to unlock this deal