Daglezja (Douglas Fir) jest drzewem iglastym, które rośnie naturalnie w Ameryce Północnej. Ta wysoka, wiecznie zielona sosna, często wykorzystywana w przemyśle choinkowym, ma cytrynową nutę, która jest słodka i orzeźwiająca. Olejek eteryczny z daglezji jest pozyskiwany w sposób zrównoważony z młodych drzew w Nowej Zelandii, gdzie jest to gatunek bardzo inwazyjny, zagrażający ekosystemowi kraju.

Zbierając młode drzewa Douglas Fir i wykorzystując je do produkcji olejku eterycznego, firma doTERRA stara się przeciwdziałać negatywnemu wpływowi drzew, które dominują na ziemi, na środowisko naturalne, jednocześnie dostarczając olejek eteryczny. Daglezja ma unikalny skład chemiczny, który jest szczególnie bogaty w betapininę i przyczynia się do jej zdolności do promowania uczucia czystszych dróg oddechowych. Olejek ten może również pomóc w oczyszczaniu skóry i wspierać pozytywny nastrój.

Olejek daje siłę, pocieszenie i moc w chwilach poczucia opuszczenia i samotności. Z obiema stopami z powrotem na ziemi po burzliwych czasach, przez które przechodzisz. Olejek ten dobrze łączy się z olejkami cytrusowymi, tworząc podnoszące na duchu środowisko i odświeżając powietrze.

Chcesz przeczytać więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowania*.

 • Połącz ten olejek eteryczny z Dzika pomarańcza, Cytryna lub Bergamotka w dyfuzorze, aby odświeżyć powietrze, poprawić nastrój i promować poczucie skupienia.
 • Dodaj 1 kroplę do płynu do mycia twarzy, mydła lub płynu do mycia ciała, aby uzyskać dodatkowy efekt oczyszczania i orzeźwiający aromat.
 • 2-3 krople Douglas Fir z 2-3 kroplami Eukaliptus w dyfuzorze, lub w dłoniach, pomaga w oczyszczeniu dróg oddechowych i ułatwia oddychanie.
 • Połącz olejek z 1-2 kroplami Wintergreen, aby uzyskać relaksujący masaż.

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi.

 

 

Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a sam produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. W przypadku choroby należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Olejek eteryczny z daglezji (Douglas Fir) (5ml)

Pseudotsuga menziesii

  36,33

  Olejek eteryczny Douglas Fir jest wytwarzany z młodych drzew w Nowej Zelandii. Olejek ma wielorakie pozytywne działanie na układ oddechowy i skórę.

  Availability: Na stanie

  Przewiń do góry