Koper włoski jest stosowany i spożywany od wieków ze względu na wiele korzyści zdrowotnych. Olejek eteryczny z kopru włoskiego był historycznie stosowany ze względu na swoje właściwości antyoksydacyjne i był i jest uważany za tonik. Olejek ten ma głębokie właściwości i jest uważany za olejek podnoszący na duchu.

Historia stosowania kopru włoskiego sięga czasów starożytnych, kiedy to rzymscy wojownicy używali go, aby być silnymi i gotowymi do walki. Koper włoski jest znany ze swojego wyraźnego lukrecjowego aromatu i smaku, ale jego zdolność do promowania zdrowego trawienia jest równie niezwykła.

Olejek może wspomagać zdrowie płuc i dróg oddechowych i może być dodawany do wody lub herbaty, aby zwalczyć ochotę na słodycze. Olejek z kopru włoskiego traci swoje działanie lecznicze we wrzącej wodzie. Rozcieńczyć olejek z FCO, aby uniknąć ewentualnych podrażnień skóry.

Chcesz przeczytać więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowania*.

 • Olejek, po spożyciu, może wspierać zdrowe funkcjonowanie układu oddechowego.
 • Dodaj kroplę kopru włoskiego do wody lub herbaty, aby zwalczyć ochotę na słodycze.
 • Zażywać 1-2 krople w veggicap, aby wspomóc trawienie.

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi.

 

 

Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a sam produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. W przypadku choroby należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

olejek eteryczny doTERRA z kopru włoskiego (15ml)

Foeniculum vulgare

  20,67

  Olejek eteryczny z kopru włoskiego firmy doTERRA, którego zalety zdrowotne sięgają czasów starożytnego Rzymu, może być stosowany do dziś. Olejek z kopru włoskiego wspomaga zdrowe trawienie i funkcjonowanie układu oddechowego, wydzielając przy tym unikalny lukrecjowy aromat i smak.

  Availability: Na stanie

  Przewiń do góry

  WHAT’RE YOU

  WAITING FOR?

  10% OFF
  Enter your email to unlock this deal