doTERRA Frankincense Touch roller (10ml)

68,67

Ciesz się wszystkimi niesamowitymi miejscowymi korzyściami Frankincense dzięki temu łatwemu w użyciu roll-onowi; Frankincense Touch.

Availability: Na stanie

SKU: 31675751940b Kategorie: , , ,

W Nowym Testamencie czytamy, że Babilończycy i Asyryjczycy palili frankincense podczas ceremonii religijnych. Starożytni Egipcjanie stosowali żywicę w maściach na skórę ze względu na jej aromatyczny zapach. Ta starożytna wiedza sprawiła, że do dziś używamy Frankincense. Frankincense ma właściwości łagodzące i działa odmładzająco na skórę. Ten niesamowity olejek jest teraz dostępny w wygodnej wersji roll-on; Frankincense Touch. Ułatwia to przenoszenie i aplikację oleju.

Jako król olejków, Frankincense jest znany ze swojego wspomagającego działania na funkcje komórkowe. Ten olej może działać na drodze do komórek mózgowych. Oznacza to, że olej może chronić komórki przed uszkodzeniem. Olej może również pomóc organizmowi w naprawie uszkodzeń lub wywołać samozniszczenie komórek (apoptozę) w komórkach, które nie nadają się do naprawy. Stosowany aromatycznie, Dotyk Frankincense promuje uczucie spokoju, relaksu, zadowolenia i ogólnego dobrego samopoczucia. Frankincense Touch firmy dōTERRA zawiera wiele składników chemicznych, co czyni go wszechstronnym.

Frankincense Touch został już rozcieńczony z “FCO”, aby zapobiec podrażnieniom skóry.

Chcesz przeczytać więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowania*.

  • Nałóż Dotyk Frankincense na dłonie, kark lub podeszwy stóp, aby uzyskać kojące, rozgrzewające uczucie.
  • Olej nałożony na skórę może zmniejszyć niedoskonałości na skórze.
  • Masuj wałek na skroniach przez cały dzień, aby utrzymać radosny nastrój.

Skład Frankincense Touch roller

Ten wałek olejowy składa się z następujących olejków eterycznych firmy DoTERRA:

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi.

 

 

Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a sam produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. W przypadku choroby należy zawsze skonsultować się z lekarzem.