Olejek eteryczny z imbiru (Ginger) pochodzi z Madagaskaru. Olejek jest wytwarzany ze świeżego kłącza imbiru – podziemnej łodygi rośliny, która wypuszcza swój system korzeniowy. Imbir jest częstym składnikiem wielu dań kuchni azjatyckiej i ma ciepły, aromatyczny smak jako przyprawa kuchenna. Olejek imbirowy jest więc dobry do stosowania w różnych potrawach.

Olejek imbirowy stosowany wewnętrznie wspomaga trawienie i pomaga złagodzić sporadyczne niestrawności i nudności. Aromat jest kojący i może pomóc przełamać schematy i wziąć odpowiedzialność. Olejek ten może wspierać pewność siebie i pomaga przywrócić życie na właściwe tory.

Chcesz przeczytać więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowania Olejek imbirowy*

 • Podczas długiej jazdy samochodem, aromat olejku może zwalczyć chorobę lokomocyjną. Umieść kroplę imbiru w dłoni i wdychaj.
 • Rozcieńczony w “FCO”olejek do kojącego masażuna podbrzuszu.
 • Używaj oleju do ulubionych dań słodkich i pikantnych.

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi.

 

 

Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a sam produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. W przypadku choroby należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Ginger (Imbir) Olejek eteryczny (15ml)

Zingiber officinale

  61,33

  Ciepły, ziemisty charakter imbiru, stosowany jako zioło kuchenne, dodaje smaku wielu potrawom i może wspomagać zdrowe trawienie.

  Availability: Na stanie

  Przewiń do góry

  WHAT’RE YOU

  WAITING FOR?

  10% OFF
  Enter your email to unlock this deal