Nazwa grejpfrut pochodzi od owoców, które rosną w gronach podobnych do winogron. Olejek ten znany jest z energetyzującego i orzeźwiającego aromatu i może pomóc w poprawie nastroju. Grejpfrut jest również znany ze swoich właściwości oczyszczających i jest często stosowany w pielęgnacji skóry. W rzeczywistości, olej ma zdolność do promowania wyglądu czystej, zdrowo wyglądającej skóry. Grejpfrut może również wspomagać zdrowy metabolizm.

Olejek jest tłoczony ze skórki i oprócz przyjemnych doznań ma silne właściwości oczyszczające i podnoszące na duchu, dzięki czemu jest ulubionym olejkiem. Może mieć pozytywny wpływ na układ sercowo-naczyniowy, mięśnie i kości, a także posiada właściwości regenerujące i uspokajające. Grejpfrut jest również stosowany razem z Cyprys w zabiegach upiększających na nogi i biodra.

Chcesz przeczytać więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowania Olejek grejpfrutowy*

 • Dodaj olej do kremu do twarzy nastolatka, aby poprawić stan skóry z wypryskami i trądzikiem.
 • Dyfuzuj olejek w dyfuzorze podczas diety, aby zwiększyć motywację.
 • Dodaj jedną do dwóch kropli grejpfruta do wody, aby wspomóc zdrowy metabolizm.

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi.
Unikaj światła słonecznego lub promieni UV do 12 godzin po zastosowaniu tego produktu.

 

 

Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a sam produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. W przypadku choroby należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

olejek eteryczny doTERRA grejpfrutowy (15ml)

Citrus X paradisi

  21,67

  Olejek eteryczny z grejpfruta, dzięki swojemu orzeźwiającemu i stymulującemu zapachowi, może zapewnić dobre samopoczucie, działając jednocześnie jako środek oczyszczający, jeśli dodamy go do rutyny pielęgnacyjnej skóry.

  Availability: Na stanie

  Przewiń do góry