Kolendra jest znana jako przyprawa do przyprawiania wielu pysznych potraw, a nawet do zmniejszania uczucia niepokoju i bezsenności. DoTERRA stworzyła równie pachnący i potężny olejek z tego zioła: Kolendra. Olejek ten jest silnym środkiem oczyszczającym i ma działanie detoksykujące na organizm. Kolendra ma kojący i chłodzący wpływ na skórę, gdy jest stosowana.

Olejek dodaje świeży i pikantny aromat do każdej mieszanki olejków eterycznych, gdy jest używany w dyfuzorze. Podobnie jak zioło, z którego produkuje się kolendrę, olej może być dodawany do potraw.

Kolendra pochodzi z rodziny baldaszkowatych, jest rośliną jednoroczną i ma aromatyczne pierzaste liście. Wszystkie części rośliny kolendry są jadalne i używane do gotowania.

Chcesz przeczytać więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowania*.

 • Używaj oleju w kuchni do przyprawiania potraw.
 • Dwie lub trzy krople kolendry w czapce wegetariańskiej wspomagają zdrowe trawienie.
 • Stosować olej rozcieńczony frakcjonowanym olejem kokosowym na twarz bezpośrednio po wzięciu prysznica. W ten sposób wspierasz zdrową, tłustą skórę.
 • Kilka kropel może ukoić obolałe mięśnie podczas masażu.
 • Umieść kilka kropli kolendry na szyi lub pod stopami, aby uzyskać uczucie odprężenia.

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi.

 

 

Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a sam produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. W przypadku choroby należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Olejek eteryczny z kolendry (Coriander) (15ml)

Coriandrum sativum

  35,33

  Kolendra od dawna jest używana do wspierania zdrowego trawienia. Olejek ten jest również znany z tego, że pomaga utrzymać zdrową skórę i promuje uczucie relaksu.

  Availability: Na stanie

  Przewiń do góry

  WHAT’RE YOU

  WAITING FOR?

  10% OFF
  Enter your email to unlock this deal