Najlepiej sprzedającym się olejkiem eterycznym jest doTERRA Lemon, który ma wiele zalet i zastosowań i może być stosowany codziennie. Olej tłoczony na zimno ze skórki cytryny jest silnym środkiem czyszczącym, który oczyszcza powietrze i powierzchnie i może być stosowany jako nietoksyczny środek czyszczący w całym domu.

Kropla olejku w szklance wody zapewnia orzeźwiający i zdrowy zastrzyk energii na cały dzień. Przyjmując go, olejek eteryczny z cytryny wspiera zdrowe funkcjonowanie układu oddechowego, jest oczyszczający i wspomaga trawienie. Cytrynę często dodajemy do potraw w życiu codziennym, aby wzmocnić smak deserów i innych dań, tutaj również można wykorzystać do tego olej.

Kiedy olejek jest rozpylany w dyfuzorze, jego aromat daje efekt podnoszący na duchu i energetyzujący, co również poprawia nastrój. Wszystkie te zastosowania sprawiają, że cytryna jest najbardziej uniwersalnym olejkiem. Olej ten można mieszać z wieloma innymi olejami.

Chcesz przeczytać więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowania doTERRA Cytryna

 • Weź olejek cytrynowy, aby pomóc w sezonowych problemach z oddychaniem.
 • Dodając olejek eteryczny do butelki z wodą w sprayu, uzyskuje się naturalny środek czyszczący. Jest również doskonałym środkiem do polerowania mebli; dodaj kilka kropel do oliwy z oliwek, aby oczyścić, chronić i nadać połysk drewnianym wykończeniom.
 • Jest doskonałym olejkiem do wczesnych stadiów matowienia srebra i innych metali.
 • Użyj kilku kropel w dyfuzorze, aby stworzyć radosne środowisko.

 

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem.
Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi.
Unikaj światła słonecznego lub promieni UV do 12 godzin po zastosowaniu tego produktu.

 

 

Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a sam produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. W przypadku choroby należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

Olejek eteryczny doTERRA Lemon (15ml)

Citrus Limon

  15,33

  Tworzyć energiczne, radosne środowisko? Naturalny środek czyszczący? Olejek cytrynowy firmy doTERRA posiada te właściwości i wiele innych. Oczyszczające i odświeżające właściwości cytryny sprawiają, że jest ona najbardziej wszechstronnym olejkiem.

  Availability: Na stanie

  Przewiń do góry

  WHAT’RE YOU

  WAITING FOR?

  10% OFF
  Enter your email to unlock this deal