Trawa cytrynowa, wysoka, wieloletnia roślina, ma subtelny, cytrusowy smak i jest szeroko stosowana w kuchni azjatyckiej w zupach, herbatach i curry, a także w potrawach z ryb, drobiu, wołowiny i owoców morza. Oprócz swojego wyjątkowego smaku, olejek eteryczny z trawy cytrynowej wspomaga zdrowe trawienie i może działać jak tonik dla systemów organizmu, gdy olejek jest spożywany.

Olejek ten ma również właściwości oczyszczające skórę i jest często stosowany w produktach do pielęgnacji skóry. Trawa cytrynowa jest idealnym olejkiem do stosowania podczas masażu. Ostry, korzenny aromat może podnosić świadomość i promować pozytywne spojrzenie na życie. Olej ten może być również … i ożywiające.

Chcesz przeczytać więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowania Olejek z trawy cytrynowej *.

 • Połącz równe części “FCO” i Trawy cytrynowej do masażu po ciężkim treningu.
 • Używaj oleju do aromatyzowania dań mięsnych i przystawek, jednocześnie wspomagając zdrowe trawienie.
 • Olejek z trawy cytrynowej naturalnie odstrasza owady. Rozcieńczyć olejek i natrzeć lub spryskać nim skórę przed wyjściem na zewnątrz.

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi.

 

 

Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a sam produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. W przypadku choroby należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Trawa cytrynowa (Lemongrass) Olejek eteryczny (15ml)

  14,67

  Trawa cytrynowa, ulubiony olejek do masażu, oferuje ostry, dymny aromat, który ma działanie oczyszczające. Olejek ten jest również naturalnie odstraszający owady.

  Availability: Na stanie

  Przewiń do góry

  WHAT’RE YOU

  WAITING FOR?

  10% OFF
  Enter your email to unlock this deal