Sosna syberyjska jest wysokim, jasnym drzewem iglastym rosnącym w Rosji i Kanadzie. Olejek eteryczny z jodły syberyjskiej ma odświeżający, drzewny zapach, który jest znany z uspokajającego i relaksującego aromatu. Olejek ten ma unikalny skład chemiczny, na który składa się głównie octan bornylu.

Jodła syberyjska może być bardzo kojąca dla skóry, co czyni ją idealnym olejkiem eterycznym do masażu. Olejek jest destylowany z parą wodną z igieł i gałązek sosny syberyjskiej.

Chcesz przeczytać więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowania Olejek z syberyjskiego świerku*

 • Po wyczerpującym wysiłku fizycznym, jodła syberyjska może zapewnić relaks w postaci kojącego masażu. Stosować 1 do 2 kropli olejku z “FCO”.
 • Stosuj olejek miejscowo na skórę, aby złagodzić drobne podrażnienia skóry.
 • Nałóż olejek na dłonie i głęboko go wdychaj, aby świeży “wiatr” owiewał twój umysł.

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi.

 

 

Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a sam produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. W przypadku choroby należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Siberian Fir (jodła syberyjska) olejek eteryczny (15ml)

Ables sibirica

  28,33

  Dzięki swojemu świeżemu, drzewnemu aromatowi, jodła syberyjska może zapewnić relaksujące i pozytywne środowisko. Doskonale sprawdzają się również masaże relaksacyjne.

  Availability: Na stanie

  Przewiń do góry