doTERRA Olejek eteryczny z drzewa sandałowego (Sandalwood) (5ml)

113,00

Przepysznie słodki, drzewny aromat indyjskiego drzewa sandałowego odzwierciedla kojące korzyści płynące z olejku eterycznego, który może być stosowany do pielęgnacji niedoskonałości skóry lub dla lepszego uziemienia i medytacji.

Availability: Na stanie

Drzewo sandałowe zawdzięcza swoją nazwę pachnącemu drewnu, które w przeciwieństwie do innych aromatycznych gatunków drewna, potrafi zachować swój zapach przez dziesiątki lat. Zarówno drewno, jak i olej są cenione od wieków i mają udokumentowaną historię wielu zastosowań. Drzewo sandałowe było tradycyjnie używane jako kadzidło w ceremoniach religijnych i do wspierania medytacji. W starożytnym Egipcie używano drewna sandałowego do balsamowania.

Drzewo sandałowe jest bardzo korzystne dla skóry. Może pomóc zmniejszyć niedoskonałości skóry i promować zdrową, gładką skórę. Olejek ma słodki, drzewny aromat, który może poprawiać nastrój i jest często stosowany w medytacji ze względu na ziemisty efekt zapachu.

Chcesz przeczytać więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowania*.

  • Napełnij dużą miskę parującą wodą i dodaj jedną do dwóch kropli drzewa sandałowego. Zawieś swoją twarz nad misą i doświadcz odżywionej i miękkiej skóry. Uważaj! Para jest gorąca.
  • Nałóż jedną do dwóch kropli na wilgotne włosy, aby przywrócić im nawilżenie i nadać srebrny połysk.
  • Wdychaj drzewo sandałowe bezpośrednio z dłoni lub przez dyfuzor, aby zmniejszyć napięcie i zrównoważyć emocje.

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi.

 

 

Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a sam produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. W przypadku choroby należy zawsze skonsultować się z lekarzem.