Helichrysum jest małym ziołem o wąskich, srebrnych liściach i kwiatach, które tworzą klastry złotożółtych, kulistych kwiatów. Nazwa “Helichrysum” pochodzi od greckiego “helios” (słońce) i “chrysos” (złoto), odnosząc się do koloru kwiatów. Zioło to było stosowane w ziołolecznictwie od czasów starożytnej Grecji, a jego olej jest wysoko ceniony i poszukiwany ze względu na wiele korzyści zdrowotnych.

Olejek Helichrysum jest szczególnie znany ze swoich właściwości regenerujących skórę. Ponieważ kwiat ten jest również nazywany wiecznym lub nieśmiertelnym kwiatem, Helichrysum jest często stosowany w produktach przeciwstarzeniowych. Olejek może pomóc zmniejszyć widoczność wyprysków i promować promienną, młodzieńczą skórę.

Chcesz przeczytać więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowania*.

 • Nałóż olej na skórę, aby zmniejszyć widoczność plam.
 • Helichrysum może być stosowany na twarz, aby zmniejszyć zmarszczki i promować promienną, młodzieńczą skórę.
 • Wmasuj olejek w skronie i tył szyi, aby poczuć ukojenie.

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi.

 

 

Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a sam produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. W przypadku choroby należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Olejek eteryczny Helichrysum (5ml)

Helichrysum italicum

  121,00

  Helichrysum jest często stosowany w walce z oznakami starzenia się skóry i jest określany mianem ” wiecznego kwiatu ” ze względu na swoje odmładzające właściwości i zdolność do poprawy kolorytu skóry.

  Availability: Na stanie

  Przewiń do góry

  WHAT’RE YOU

  WAITING FOR?

  10% OFF
  Enter your email to unlock this deal