6Nazwa pochodzi od perskiego słowa oznaczającego dar od Boga, kwiaty jaśminu mają wielkie, kulturowe znaczenie. Białe kwiaty zdobią panny młode, świątynie i rytuały religijne na całym świecie, symbolizując szczęście, nadzieję, miłość i czystość. Kwiaty zawierają bardzo mało oleju, co czyni go cennym i drogim. Producenci perfum bardzo cenią jaśmin w swoich produktach ze względu na jego słodki, odurzający zapach. Jasmine Touch ułatwia stosowanie i aplikację olejku, ponieważ znajduje się on w wygodnej rolce.

Jaśmin jest uważany za króla kwiatów. Jasmine Touch jest więc idealny do stosowania jako zapach osobisty, bez dodatku innych substancji zapachowych lub chemicznych. W wałku olejek połączony jest z “FCO”, dzięki czemu Jaśminowy Dotyk można stosować bezpośrednio na skórę.

Chcesz przeczytać więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowania Olejek jaśminowy *.

 • Rozetrzyj olejek na dłoniach i głęboko wdychaj. W ten sposób zmartwienia, które odczuwasz, mogą zniknąć jak chmury przed słońcem.
 • Stosowanie Jaśminowego Dotyku dwa razy dziennie na twarz może zapewnić skórze spokój i ukojenie.
 • Nałóż olejek na skronie przed treningiem, aby zachować pozytywne nastawienie.

Skład Jasmine Touch roller

Ten wałek olejowy składa się z następujących olejków eterycznych firmy DoTERRA:

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi.

 

 

Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a sam produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. W przypadku choroby należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Jasmine Touch roller (10ml)

Jasminum grandiflorum

  63,00

  Dotyk jaśminu może nie tylko naprawić skórę z niedoskonałości, ale jego ciepły aromat ma również działanie podnoszące na duchu.

  Availability: Na stanie

  Przewiń do góry

  WHAT’RE YOU

  WAITING FOR?

  10% OFF
  Enter your email to unlock this deal