Krwawnik| Pom to fachowo opracowana mieszanka olejku eterycznego z krwawnika i tłoczonego na zimno oleju z nasion granatu (POM), zaprojektowana jako sposób na prawdziwe, zewnętrzne podejście do piękna, witalności, ogólnego dobrostanu i przeciwdziałania starzeniu. Synergia krwawnika POM naturalnie łączy ochronne czynniki transkrypcyjne organizmu, jednocześnie aktywując białka chroniące skórę (hamując enzymy, które niszczą elastyczność i kolagen) z dodatkową korzyścią promowania produkcji kolagenu.

Ponadto, ten aktywny botaniczny powerhouse może być stosowany miejscowo (na skórę) w celu rewitalizacji starzejącej się skóry oraz przyjmowany wewnętrznie w celu wsparcia zdrowej odpowiedzi zapalnej i promowania zdrowej funkcji metabolicznej (wsparcie metabolizmu).

Z chemicznych głównych składników kwas punic (omega 5), przeciwutleniacze, β-kariofilen i chamazulen, ten wegański przyjazny aktywny duet botaniczny wspiera funkcje układu odpornościowego i nerwowego, komórki i odmłodzenie, gdy jest przyjmowany wewnętrznie.

Zastosowania

– Zażywaj jedną do dwóch kropli rano i wieczorem, aby wspomóc zdrowy metabolizm.

– Zażywaj jedną do dwóch kropli krwawnika pospolitego codziennie, aby wspierać zdrową odpowiedź immunologiczną.

– Stosuj Yarrow | Pom jako część swojej rutyny pielęgnacyjnej, aby promować wygląd młodej i zdrowej skóry.

– Stwórz kojący masaż z kilkoma kroplami Yarrow | Pom, aby złagodzić napięcie.

doTERRA Olejek eteryczny z krwawnika pospolitego (30ml)

    149,33

    Availability: Na stanie

    Przewiń do góry