Magnolia jest zachwycającym, tropikalnym kwiatem o właściwościach uspokajających emocje. W tradycyjnych praktykach zdrowotnych Chin i Tajlandii, kwiaty magnolii są używane do tworzenia poczucia równowagi w organizmie. Olejek eteryczny z płatków magnolii można teraz znaleźć w poręcznym Magnolia Touch. Ponieważ olej jest już rozcieńczony z “FCO”, można go stosować bezpośrednio na skórę.

Magnolia Touch sprawia, że olejek można łatwo zabrać ze sobą. Pyszny zapach może służyć jako osobiste perfumy, które łatwo jest zabrać ze sobą i zastosować dzięki wałkowi. Olej z magnolii jest cennym, drogim olejem z powodu trudności w uprawie i zbiorze kwiatów. W aromaterapii magnolia jest często stosowana w celu uspokojenia niespokojnych uczuć.

Chcesz przeczytać więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowania*.

 • Jeśli pojawiają się nerwy, użyj Magnolia Touch na nadgarstki, aby uzyskać efekt uspokajający.
 • Używaj olejku jako osobistych perfum.
 • Aby uzyskać efekt ogólnego odprężenia, nałóż Magnolia Touch na spody stóp.

Skład Magnolia Touch roller

Ten wałek olejowy składa się z następujących olejków eterycznych firmy DoTERRA:

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi.

 

 

Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a sam produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. W przypadku choroby należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Magnolia Touch roller (10ml)

  44,00

  Magnolia jest używana w medycynie chińskiej od setek lat i jest znana ze swoich emocjonalnych korzyści. Teraz w poręcznej rolce Touch.

  Availability: Na stanie

  Przewiń do góry