Olejek z mięty pieprzowej znany jest z ogromnej wszechstronności zastosowań, od pasty do zębów po gumę do żucia do odświeżania oddechu. Jako olejek eteryczny, mięta pieprzowa może ułatwić oddychanie i działa jako środek wspomagający trawienie. Olejek jest od 50 do 70 razy silniejszy niż liść mięty i jest doskonałym olejkiem, który pomoże Ci wyjść z głowy.

Czy jesteś myślicielem? Olejek z mięty pieprzowej może działać relaksująco, uspokaja i działa wzmacniająco na koncentrację. Należy uważać z tym olejkiem w pobliżu oczu. Jest to ostre oko i może być dość irytujące. Czy działanie oleju jest zbyt silne? Wtedy nigdy nie czyść go wodą, to tylko spotęguje efekt, ponieważ olej i woda nie mieszają się ze sobą. Olej miesza się tylko z innym olejem, pomyśl o oleju kokosowym lub oliwie z oliwek.

Chcesz przeczytać więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowania Olejek z mięty pieprzowej *.

 • Użyj jednej kropli mięty pieprzowej z Cytryna w wodzie, aby uzyskać zdrowy, odświeżający płyn do płukania ust.
 • Zażyj jedną do dwóch kropli w kapsułce wegetariańskiej, aby złagodzić dyskomfort żołądka.
 • Dodaj jedną kroplę do ulubionego przepisu na smoothie, aby uzyskać orzeźwiający efekt.
 • Umieść jedną kroplę w dłoni z kroplą Dzika pomarańcza i Frankincense i wdychaj, aby uzyskać natychmiastowy zastrzyk energii.

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi.

 

 

Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a sam produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. W przypadku choroby należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

olejek eteryczny doTERRA z mięty pieprzowej (15ml)

Menta piperita

  28,33

  Olejek z mięty pieprzowej daje odprężenie, uspokaja, poprawia koncentrację i wzmacnia pamięć. Ma również działanie łagodzące na żołądek.

  Availability: Na stanie

  Przewiń do góry