Olejek eteryczny z rumianku rzymskiego jest pozyskiwany z małych, białych kwiatów rumianku rzymskiego. Olejek ten ma właściwości kojące dla skóry, umysłu i ciała. Może zmiękczać układy ciała, dlatego starożytni Rzymianie używali olejku podczas wojny dla dodania sobie odwagi.

Podczas gdy olejek jest najczęściej używany w gorącej wodzie do herbaty rumiankowej, rumianek rzymski może być również stosowany w kremach do twarzy, eliksirach, farbach do włosów, szamponach i perfumach. Rumianek rzymski jest stosowany w ziołolecznictwie od setek lat. Olejek może przyczynić się do dobrego snu w nocy i ma uspokajający wpływ na skórę.

Chcesz przeczytać więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowanie kremu Olejek rumiankowy *.

 • Dodaj 1-2 krople do swojego ulubionego kremu nawilżającego, szamponu lub odżywki, aby promować zdrową skórę i witalne włosy.
 • Dodaj 1-2 krople do herbat ziołowych lub gorących napojów, aby uspokoić ciało i umysł.
 • Rumianek Romah w dyfuzorze lub pod stopami może pomóc w dobrym śnie.

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi.

 

 

Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a sam produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. W przypadku choroby należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Olejek z rumianku rzymskiego (5ml)

Anthemis nobilis

  75,00

  Rumianek rzymski wspomaga spokojny sen i ma natychmiastowe działanie uspokajające na skórę, umysł i ciało. Olejek ma słodki, kwiatowo-ziołowy aromat.

  Availability: Na stanie

  Przewiń do góry