Do czego stosuje się olejek Citronella?

Citronella jest znana ze swojej zdolności do naturalnego odstraszania owadów. Jest to jedna z najbardziej powszechnych i potężnych aplikacji. Może być również stosowany do czyszczenia, ponieważ jego składniki chemiczne to citronellal i geraniol.

Jak stosować Citronellę

Możesz użyć Citronelli jako naturalnego środka odstraszającego owady na kilka sposobów. Rozsiewanie citronelli to świetny sposób na odstraszenie owadów, zwłaszcza podczas grilla lub letniej imprezy.

Stosowanie citronelli miejscowo to kolejny sposób na wykorzystanie jej jako naturalnego środka odstraszającego. Jeśli używasz go zewnętrznie, upewnij się, że rozcieńczasz go frakcjonowanym olejem kokosowym lub innym olejem nośnikowym, aby zminimalizować wrażliwość skóry. Olej taki jak olej kokosowy pomaga również utrzymać zapach Citronelli na skórze dłużej, co czyni go bardziej skutecznym jako repelent. Nałożyć na nadgarstki, szyję, kostki lub inne pożądane miejsca.

Jak pachnie olejek Citronella?

Olejek eteryczny Citronella ma silny, wyraźny aromat. Chociaż nie jest to olejek cytrusowy – citronella to wysoka trawa pochodząca z Azji – ma świeży, cytrynowy ton w zapachu.

Olejek eteryczny doTERRA Citronella (15ml)

Cymbopogon winterianus

  • A
  • T

29,33

Robaki cię denerwują? Nie lubisz robactwa? Czy chciałabyś odeprzeć je czymś bezpiecznym i naturalnym? Citronella to olejek dla Ciebie!

Availability: Na stanie

Przewiń do góry

WHAT’RE YOU

WAITING FOR?

10% OFF
Enter your email to unlock this deal