Geranium są uprawiane głównie dla ich piękna, a częściowo dla przemysłu perfumeryjnego. Wśród pelargonii jest aż 200 różnych gatunków, ale tylko kilka z nich jest wykorzystywanych do produkcji olejku eterycznego. Zastosowanie olejku Geranium sięga czasów starożytnego Egiptu, gdzie Egipcjanie używali go jako perfum i dla innych korzyści. W epoce wiktoriańskiej świeże liście pelargonii umieszczano jako dekorację przy oficjalnych stołach jadalnych, a jadalne części rośliny stosowano w deserach i herbatach.

Olejek eteryczny geranium jest stosowany w celu poprawy wyglądu czystej skóry i zdrowych włosów, dzięki czemu doskonale sprawdza się w produktach do pielęgnacji skóry i włosów. Olejek ten pomaga również uspokoić nerwy i zmniejszyć uczucie stresu. Geranium w naturalny sposób odstrasza również owady.

Chcesz przeczytać więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowania Olejek geraniowy*

 • Użyj olejku do twarzy. To może sprawić, że skóra będzie piękniejsza i bardziej jednolita.
 • Dodaj kroplę Geranium do swojego kremu nawilżającego, aby uzyskać efekt wygładzenia.
 • Olejek świetnie nadaje się zarówno do włosów suchych, jak i przetłuszczających się. Umieść kilka kropli w szamponie lub odżywce do włosów.
 • Olejek w dyfuzorze zapewnia efekt uspokajający.

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi.

 

 

Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a sam produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. W przypadku choroby należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Olejek eteryczny geranium (15ml)

Pelargonium graveolens

  48,33

  Geranium ma wiele zastosowań, stymulując zdrową, promienną skórę i włosy, zapewniając jednocześnie słodki, kwiatowy aromat i uspokajając.

  Availability: Na stanie

  Przewiń do góry

  WHAT’RE YOU

  WAITING FOR?

  10% OFF
  Enter your email to unlock this deal