doTERRA Olejek eteryczny geranium (15ml)

48,33

Geranium ma wiele zastosowań, stymulując zdrową, promienną skórę i włosy, zapewniając jednocześnie słodki, kwiatowy aromat i uspokajając.

Availability: Na stanie

SKU: a48c9473d2c3 Kategorie: , ,

Geranium są uprawiane głównie dla ich piękna, a częściowo dla przemysłu perfumeryjnego. Wśród pelargonii jest aż 200 różnych gatunków, ale tylko kilka z nich jest wykorzystywanych do produkcji olejku eterycznego. Zastosowanie olejku Geranium sięga czasów starożytnego Egiptu, gdzie Egipcjanie używali go jako perfum i dla innych korzyści. W epoce wiktoriańskiej świeże liście pelargonii umieszczano jako dekorację przy oficjalnych stołach jadalnych, a jadalne części rośliny stosowano w deserach i herbatach.

Olejek eteryczny geranium jest stosowany w celu poprawy wyglądu czystej skóry i zdrowych włosów, dzięki czemu doskonale sprawdza się w produktach do pielęgnacji skóry i włosów. Olejek ten pomaga również uspokoić nerwy i zmniejszyć uczucie stresu. Geranium w naturalny sposób odstrasza również owady.

Chcesz przeczytać więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowania Olejek geraniowy*

  • Użyj olejku do twarzy. To może sprawić, że skóra będzie piękniejsza i bardziej jednolita.
  • Dodaj kroplę Geranium do swojego kremu nawilżającego, aby uzyskać efekt wygładzenia.
  • Olejek świetnie nadaje się zarówno do włosów suchych, jak i przetłuszczających się. Umieść kilka kropli w szamponie lub odżywce do włosów.
  • Olejek w dyfuzorze zapewnia efekt uspokajający.

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi.

 

 

Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a sam produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. W przypadku choroby należy zawsze skonsultować się z lekarzem.