Głównymi składnikami chemicznymi olejku eukaliptusowego są eukaliptol i alfa-terpineol, co czyni go idealnym olejkiem do promowania uczucia czystszego i lepszego oddychania oraz otwarcia dróg oddechowych. Olejek jest również doskonały do kojącego masażu.

Eukaliptusowy olejek eteryczny zapewnia uczucie odprężenia i oczyszcza umysł. Eukaliptus może być stosowany do czyszczenia powierzchni i powietrza. Olejek wspomaga uczucie relaksu i oddychanie. Badania wykazały, że eukaliptus jest skuteczny w zmniejszaniu napięcia. Olejek ten jest często spotykany w płynach do płukania jamy ustnej, które odświeżają oddech i wspomagają zdrowie jamy ustnej.

Rozcieńczyć olej frakcjonowanym olejem kokosowym, aby zapobiec podrażnieniom skóry.

Chcesz przeczytać więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowania*.

 • Połączyć olej z Cytryna oraz Peppermint w butelce z rozpylaczem i używaj go do czyszczenia powierzchni w kuchni lub łazience.
 • Dodaj jedną kroplę
  Eukaliptus
  Dodaj do kremu nawilżającego i nałóż na skórę, aby uzyskać rewitalizujące korzyści.
 • Podczas kąpieli pod prysznicem, nałóż kilka kropli na dłonie, umieść dłonie nad nosem i głęboko wdychaj olejek, aby stymulować i promować witalność.

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi.

 

 

Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a sam produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. W przypadku choroby należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

Olejek eteryczny doTERRA Eukaliptusowy (15ml)

Eucalyptus radiata

  19,33

  Eukaliptusowy olejek eteryczny ma pozytywny wpływ na drogi oddechowe, oczyszcza powierzchnie i powietrze. Olejek może mieć działanie relaksujące podczas masażu.

  Availability: Na stanie

  Przewiń do góry