doTERRA Olejek eteryczny z mandarynki (5ml)

24,33

Olejek eteryczny z mandarynki jest wytwarzany ze skórki mandarynki, jaką znamy. Jest ulubionym wśród olejków cytrusowych ze względu na swój radosny i świeży aromat.

Availability: Na stanie

Mandarynka ma długą historię stosowania w chińskiej kulturze i praktykach ziołowych. Olejek mandarynkowy otrzymywany z tego owocu cytrusowego może wspomagać zdrowe trawienie i metabolizm, gdy jest stosowany wewnętrznie. Mandarynka ma słodki, korzenny aromat, podobny do innych olejków cytrusowych, który podnosi na duchu.

Olejek ten znany jest ze swoich właściwości oczyszczających oraz wspierających zdrowy układ odpornościowy i oddechowy. Olej można również dodawać do deserów i napojów – od wody https://www.youtube.com/watch?v=D4BBno48A78 po owocowe smoothie – jako smaczny dodatek. Olejek może być używany w każdym przepisie, który wymaga cytrusów.

Chcesz przeczytać więcej? Kliknij tutaj.

Dodatki*

  • Aby dodać sobie energii, nałóż jedną lub dwie krople mandarynki na dłonie i potrzyj je o siebie. Nałóż filiżankę na nos i usta i wdychaj aromat głęboko przez 30 sekund. Olejek ma również takie działanie w dyfuzorze.
  • Dodaj 1 do 2 kropli jako aromat do przepisów na ciasta i ciasteczka.
  • Dodaj olej do wody, koktajli, herbaty lub lemoniady, aby podnieść ich walory smakowe.

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi.

 

 

Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a sam produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. W przypadku choroby należy zawsze skonsultować się z lekarzem.