W Nowym Testamencie zapisano, że Babilończycy i Asyryjczycy palili kadzidło podczas ceremonii religijnych. Starożytni Egipcjanie stosowali żywicę w maściach na skórę ze względu na jej aromatyczny zapach. Ta starożytna wiedza sprawiła, że do dziś używamy Frankincense. Frankincense ma właściwości łagodzące i działa odmładzająco na skórę.

Jako król olejków, Frankincense jest znany ze swojego wspomagającego działania na funkcje komórkowe. Ten olej może działać na drodze do komórek mózgowych. Oznacza to, że olej może chronić komórki przed uszkodzeniem. Olej może również pomóc organizmowi w naprawie uszkodzeń lub wywołać samozniszczenie komórek (apoptozę) w komórkach, które nie nadają się do naprawy. Kadzidło stosowane aromatycznie wywołuje uczucie spokoju, odprężenia, zadowolenia i ogólnego dobrego samopoczucia. Frankincense od dōTERRA zawiera wiele składników chemicznych, co czyni go “jack-of-all-trades”.

Chcesz przeczytać więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowanie Olejek Frankincense*

 • Pocieraj dłonie kadzidłem po długim dniu pracy w ogrodzie, aby uzyskać rozgrzewający i kojący efekt.
 • Nałóż olejek na skórę, aby zredukować niedoskonałości skóry.
 • W celu zapewnienia poczucia odprężenia, olejek można nakładać na spody stóp.
 • Jedna do dwóch kropli Frankincense w kapsułce veggie może wspierać zdrowe funkcje komórkowe.

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem.
Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi.

 

 

Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a sam produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. W przypadku choroby należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

 

doTERRA Frankincense (Frankincense) Olejek eteryczny (15ml)

Boswellia carterii, sacra, papyrifera, and frereana

  96,67

  Często nazywany “Królem olejków”, Frankincense inspiruje uczucie spokoju i ogólne dobre samopoczucie, gdy jest stosowany aromatycznie, podczas gdy miejscowe i wewnętrzne zastosowania zapewniają nowoczesne korzyści zdrowotne.

  Availability: Na stanie

  Przewiń do góry