Mānuka jest używana od wieków w Nowej Zelandii. Nowozelandzki olejek eteryczny Manuka firmy DoTERRA jest czystą destylacją z parą wodną silnych związków aromatycznych znajdujących się w kwiatach, liściach i łodygach drzewa Mānuka. Olejek eteryczny Mānuka ma bogaty, korzenny, ziołowy zapach, który może sprzyjać uczuciu odprężenia. Użyj olejku eterycznego Mānuka, aby uziemić i skupić energie w przygotowaniu do głębokiej medytacji. Olejek eteryczny Mānuka może być również rozpylany w celu uzyskania orzeźwiającego zapachu. Stosowana zewnętrznie, Mānuka wspomaga wygląd gładkiej, zdrowo wyglądającej skóry.

Użyj
Podczas medytacji rozłóż się, aby się wyśrodkować.
Połącz z wodą w butelce z rozpylaczem, aby uzyskać odświeżający aromat w pomieszczeniach i szafach lub na powierzchniach.
Dozuj dwie do trzech kropli na talerz terakoty i głęboko wdychaj przed snem.
Dodaj jedną do dwóch kropli do swojego ulubionego preparatu oczyszczającego lub toniku, aby zachować wygląd gładkiej, czystej cery.

Podręcznik użytkownika
Dyfuzja: Użyj trzech do czterech kropli w dyfuzorze swojego wyboru.
Stosowanie miejscowe: Nanieść jedną do dwóch kropli na pożądany obszar. Rozcieńczyć z olejem nośnikowym, aby zminimalizować wrażliwość skóry. Patrz dodatkowe środki ostrożności poniżej.
Ostrzeżenia
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Możliwa nadwrażliwość skóry. Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem.

$73.00 AUD Hurt

Olejek eteryczny doTERRA Manuka (5ml)

    42,00

    Brak w magazynie

    Przewiń do góry