Paczula to drzewiaste zioło z rodziny miętowatych, którego łodygi mają dwie lub trzy stopy wysokości i rodzą małe, różowobiałe kwiaty. Patchouli ma łatwo rozpoznawalny, bogaty, piżmowo-słodki zapach. Może mieć uziemiający, równoważący wpływ na emocje, będąc jednocześnie świetnym wsparciem nastroju. Olej ten jest również szeroko stosowany do naprawy ran i w profilaktyce skóry.

Przez wieki paczula była używana w krajach azjatyckich ze względu na swoje rzekome zdolności do zwalczania infekcji, chłodzenia gorączki i jako antidotum na ukąszenia owadów i węży. Ten specjalny olejek eteryczny jest wspaniały do tworzenia domowych perfum.

Chcesz przeczytać więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowania*.

 • Rozpylaj olejek w dyfuzorze lub rozsmaruj go na szyi i nadgarstkach, aby poprawić sobie nastrój.
 • Dodaj paczulę do swojej codziennej rutyny w pielęgnacji twarzy. Jedna lub dwie krople na twarz, daje efekt kojący i rozświetlający.
 • Paczula może pomóc rozplątać włosy.

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi.

 

 

Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a sam produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. W przypadku choroby należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Olejek eteryczny z paczuli (15ml)

Pogostemon cablin

  40,33

  Należąca do rodziny mięt, paczula jest znana ze swoich właściwości wspomagających leczenie niedoskonałości skóry, a także z uziemiającego i równoważącego wpływu na emocje.

  Availability: Na stanie

  Przewiń do góry