Mięta pieprzowa znana jest z ogromnej wszechstronności zastosowań, od pasty do zębów po gumę do żucia do odświeżania oddechu. Jako olejek eteryczny mięta pieprzowa może mieć kojący wpływ na głowę, jest bardzo przydatna do wspomagania oddychania i działa jako środek wspomagający trawienie. Olejek jest od 50 do 70 razy silniejszy niż liść mięty i jest doskonałym olejkiem, który pomoże Ci wyjść z głowy. Olejek jest teraz dostępny w poręcznym wałku Peppermint Touch.

Czy jesteś myślicielem? Czy często cierpisz na bóle głowy lub migreny? Olejek z mięty pieprzowej może działać relaksująco, uspokaja i poprawia koncentrację. Należy uważać z tym olejkiem w pobliżu oczu. Jest to ostre oko i może być dość irytujące. Czy działanie oleju jest zbyt silne? Wtedy nigdy nie czyść go wodą, to tylko spotęguje efekt, ponieważ olej i woda nie mieszają się ze sobą. Olej miesza się tylko z innym olejem, pomyśl o oleju kokosowym lub oliwie z oliwek. Wałek Peppermint Touch ułatwia przenoszenie i aplikację olejku, ponieważ jest on już rozcieńczony z “FCO”.

Mięta pieprzowa ma również działanie łagodzące. W przeciwieństwie do np. Ibuprofenu, mięta pieprzowa nie ma szkodliwego wpływu na żołądek i jelita.

Chcesz przeczytać więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowania*.

 • Zastosuj Peppermint Touch na tylnej części szyi, aby zmniejszyć dyskomfort.
 • Nałóż olejek na nadgarstki i oddychaj głęboko. Pomaga to w uzyskaniu zastrzyku energii i ułatwia koncentrację.
 • Jeśli w gorące letnie dni robi Ci się za gorąco, wetrzyj olejek pod stopy. To chłodzi całe ciało.

Skład Mięta pieprzowa Touch Roller

Ten wałek olejowy składa się z następujących olejków eterycznych firmy DoTERRA:

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi.

 

 

Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a sam produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. W przypadku choroby należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Peppermint Touch roller (10ml)

  21,33

  Wałek Peppermint Touch jest już rozcieńczony frakcjonowanym olejem kokosowym i gotowy do użycia. Olejek eteryczny z mięty pieprzowej kent jest wspomagany dla pamięci, czujności i energii.

  Availability: Na stanie

  Przewiń do góry