Rozmaryn jest od wieków stosowany przez uzdrowicieli ze względu na jego wpływ na trawienie i dyskomfort mięśni. Korzenny i energetyzujący zapach jest często wykorzystywany w aromaterapii. Kiedy olejek rozmarynowy jest spożywany, może pomóc zmniejszyć nerwowość i zmęczenie.

Rozmaryn jest aromatycznym, wiecznie zielonym krzewem, którego liście są często używane do przyprawiania potraw takich jak farsze, wieprzowina, pieczona jagnięcina, kurczak i indyk. Oprócz kulinarnych zastosowań rozmarynu, olejek ma wiele zalet. Rozmaryn może wspierać zdrowe trawienie i funkcje narządów wewnętrznych.

Chcesz przeczytać więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowania Olejek rozmarynowy *.

 • Rozmaryn w dyfuzorze może poprawić koncentrację podczas nauki.
 • Zażywać olejek w celu zmniejszenia napięcia nerwowego i zmęczenia.
 • Użyj 1 lub 2 kropli olejku rozmarynowego, aby zastąpić zioło w potrawach.

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi.

 

 

Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a sam produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. W przypadku choroby należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Olejek eteryczny z rozmarynu (Rosemary) (15ml)

Rosmarinus officinalis

  20,33

  Rozmaryn jest często używany w kuchni. Zioło to jest od dawna używane przez wiele kultur ze względu na swoje właściwości lecznicze i pobudzający zapach. Olejek pomaga w walce z napięciem i zmęczeniem.

  Availability: Na stanie

  Przewiń do góry