Bakterie, mikroby, jakkolwiek je nazwiesz, są wszędzie. Można je znaleźć na skórze, telefonach komórkowych, klawiaturach, klamkach i w innych miejscach. Od najmłodszych lat uczymy się, jak ważne jest mycie rąk. Ręczne usuwanie bakterii za pomocą mydła i ciepłej wody to nadal główny mechanizm obronny przed bakteriami i zarazkami, które sprawiają, że chorujemy. Podczas podróży, w szkole, w pracy czy w miejscach publicznych stykamy się z milionami tych maleńkich mikroorganizmów, z których niektóre mogą być szkodliwe. Czasami nie mamy dostępu do wody i mydła, więc przenośny, łatwy do przenoszenia środek dezynfekujący często się przydaje.

Co czyni doTERRA On Guard Sanitising Spray wyjątkowym?
Dzięki dodatkowi olejków eterycznych, alkoholu i substancji nawilżających, spray antyseptyczny doTERRA On Guard Sanitising Spray jest szybkoschnącym środkiem antyseptycznym, który również pomaga nawilżać skórę.

Olejki eteryczne
Olejki eteryczne z dzikiej pomarańczy, goździków, kory cynamonowej, eukaliptusa i rozmarynu tworzą mieszankę ochronną DoTERRA On Guard i nadają temu antyseptycznemu sprayowi podnoszący na duchu, jasny i pikantny aromat. Ponadto wykazano, że składniki wielu z tych olejków oraz same olejki mają właściwości oczyszczające powierzchnię.

Składniki aktywne

Etanol nadaje temu sprayowi właściwości oczyszczające, zabijając 99,9 procent zarazków. W tym celu zlepia i denaturuje kluczowe białka bakterii, powodując w końcu rozerwanie tych szkodliwych komórek.

Nawilżacze

Podczas gdy inne środki do higieny rąk są szorstkie dla skóry i pozostawiają ją suchą, spray doTERRA On Guard Sanitising Spray zawiera wyciąg z owoców jabłoni, który nawilża dłonie, pozostawiając skórę miękką i gładką.

Wniosek

Spray Sanityzujący doTERRA On Guard został stworzony z myślą o tym, że jesteś w ciągłym ruchu. Jest w stanie wyeliminować prawie wszystkie bakterie i zarazki na dłoniach, a ponadto pomaga ukoić i nawilżyć skórę. Niezależnie od tego, czy pomagasz dzieciom spakować plecaki do szkoły, czy też pakujesz swój własny plecak na cały dzień, upewnij się, że znajduje się w nim butelka sprayu Sanitising Spray firmy DoTERRA On Guard. Pomóż swojej rodzinie zachować szczęście i zdrowie przez cały rok, zapewniając jej produkty ochronne, których potrzebuje.

doTERRA Na Straży Spray Oczyszczający do Rąk (30ml)

 11,00

Brak w magazynie

Spray Sanityzujący doTERRA On Guard jest w stanie wyeliminować prawie wszystkie bakterie i zarazki na dłoniach, idealnie nadaje się do torby szkolnej Twoich dzieci lub do Twojej własnej torebki. Pomóż swojej rodzinie zachować szczęście i zdrowie przez cały rok, zapewniając jej produkty ochronne, których potrzebuje.

Shopping Cart