dōTERRA Breathe Touch łączy frakcjonowany olej kokosowy z mieszanką olejków eterycznych Breathe , aby pomóc utrzymać uczucie wolności i łatwości w oddychaniu. Problemy z oddychaniem są powszechne w naszym obecnym nowoczesnym społeczeństwie. Breathe firmy dōTERRA to niezwykła kompozycja olejków eterycznych CPTG® z Laurierblad , Peppermint , Eucalyptus , Melaleuca (Tea Tree), Lemon oraz Ravensara w celu wspierania zdrowego oddychania i łagodzenia dróg oddechowych.

Wałek Breathe Touch może być z łatwością stosowany na klatce piersiowej, plecach lub spodzie stóp, aby zminimalizować skutki zagrożeń sezonowych lub promować dobry sen. Aplikacja roll-on pozwala na stosowanie olejku w dowolnym momencie.

Chcesz przeczytać więcej? Kliknij tutaj.

Aplikacje Oddech Dotyk*

 • Nałożyć na klatkę piersiową lub stopy, aby wspomóc zdrowe funkcjonowanie układu oddechowego.
 • Pocieraj Breathe Touch na szyi, klatce piersiowej, plecach lub spodzie stóp, aby ułatwić dobry sen.
 • Olejek ma działanie chłodzące na skórę.

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi.
Unikać światła słonecznego i promieni UV do 12 godzin po zastosowaniu produktu.

 

 

Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a sam produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. W przypadku choroby należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Air Touch Roller (10ml Roller)

  20,67

  dōTERRA Breathe Touch oferuje idealną równowagę mieszanki Breathe firmy dōTERRA z olejem kokosowym, aby ułatwić aplikację olejku. Olejek wspomaga drożność dróg oddechowych. Breathe Touch firmy dōTERRA może być bezpiecznie stosowany przez każdą osobę w rodzinie.

   

  Availability: Na stanie

  Przewiń do góry