PastTense, to opatentowana przez firmę dōTERRA mieszanka olejków, która zapewnia efekt uspokajający w przypadku napięcia i dyskomfortu. Olejki firmy dōTERRA posiadają certyfikat CPTG: Certified Pure Tested Grade®.

Z mocą olejków eterycznych CPTG® z wintergreen, lawendy, mięty pieprzowej, kadzidła, kolendry, majeranku, rumianku rzymskiego, bazylii i rozmarynu.

Past Tense Roll On to łagodzący napięcie olejek złożony, który działa szybko i jest skuteczny, łatwy w użyciu.

Olejki eteryczne firmy dōTERRA są tak skoncentrowane i czyste, że wystarczy 1 lub 2 krople, aby doświadczyć ich skuteczności. To sprawia, że stosowanie tych olejków jest bardziej korzystne niż myślisz!

Nałóż olejek na szyję, ramiona lub za uszami, aby uspokoić emocje, wdychając jednocześnie chłodzący, uspokajający zapach, który jest znakiem rozpoznawczym PastTense.

Zastosowania

 • Wmasować w ramiona, szyję i plecy, aby uzyskać chłodzące, kojące uczucie.
 • Nałożyć na skronie i tył szyi przed przystąpieniem do testu lub egzaminu.
 • Nałóż na nadgarstki podczas podróży, aby uspokoić emocje.

Korzyści podstawowe

 • Pomaga zapewnić podstawowe i zrównoważone emocje
 • Pomaga złagodzić stresujące uczucia
 • Pakowane do wygodnej aplikacji w butelce roll-on

Podręczniki użytkownika

Nanieść na pożądany obszar. Rozcieńczyć z frakcjonowanym olejem kokosowym DōTERRA, aby zminimalizować wrażliwość skóry.

 

Składniki

Liść Wintergreen, Kwiat Lawendy, Mięta Pieprzowa, Żywica Frankincense, Ziele Kolendry, Liść Majeranku, Kremowy Kwiat Rumianku, Olejki eteryczne Bazylii i Rozmarynu.

Aromatyczny Opis

Świeże, mięta, zioła

ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi.

Informacje o produkcie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom. Zrzeczenie się odpowiedzialności nasze zrzeczenie się odpowiedzialności!

doTERRA PastTense

  29,00

  PastTense, to opatentowana przez firmę dōTERRA mieszanka olejków, która zapewnia kojący komfort w przypadku dyskomfortu. Z mocą olejków eterycznych CPTG® z Wintergreen, Lavender, Peppermint, Frankincense, Coriander, Marjoram, Roman Chamomile, Basil i Rosemary.

  Availability: Na stanie

  Przewiń do góry