Deep Blue Roll On od dōTERRA jest idealny i kojący po długim dniu pracy. Wintergreen, Camphor, Pepermunt, Ylang Ylang, Helichrysum, Blauwe Tansy, Blauwe Kamille oraz Osmanthus współpracować w celu uspokojenia i ochłodzenia. Po długim dniu spędzonym przy komputerze, wypróbuj mieszankę olejków eterycznych Deep Blue!
Nałóż go na palce, nadgarstki, ramiona i kark, a doświadczysz natychmiastowej ulgi.

Zastosowania
Stosować na palce, nadgarstki, stopy i kolana przed i po wysiłku fizycznym lub ćwiczeniach.
Wmasuj Deep Blue z kilkoma kroplami oleju nośnikowego dla dzieci, które cierpią z powodu dyskomfortu wzrostu przed snem.
Roll Deep Blue Roll On na mięśnie pleców po dniu ciężkiej pracy lub wysiłku fizycznym.
Korzyści podstawowe
Kojąca i chłodząca mieszanka olejków
Komfortowa część masażu
Podręczniki użytkownika

Stosowanie miejscowe: Nanieść na pożądany obszar.

składniki

Wintergreen, kamfora, mięta pieprzowa, Ylang Ylang, Helichrysum, Blue Tansy, Blue Chamomile i Osmanthus

Aromatyczny Opis

Miętowy, kamforowy

Deep Blue Roll On – Olejek uspokajający. Według najnowszych badań, ponad połowa ludzi cierpi z powodu dyskomfortu mięśni, kości i stawów. Deep Blue® firmy dōTERRA jest kojącym rozwiązaniem tego problemu. Olejki eteryczne Wintergreen, Kampher, Peppermint, Blue Hogworm, German Chamomile, Helichrysum i Osmanthus działają wspólnie, aby ukoić wrażliwe stawy i mięśnie. Jego działanie jest głębokie, przenikające i dające trwałe rezultaty. Po delikatnym wsmarowaniu w obszar dyskomfortu, chłodny efekt terapeutyczny Deep Blue będzie odczuwalny niemal natychmiast. Aby uzyskać lepszy efekt, użyj Frankincense oraz olejku eterycznego Deep Blue firmy dōTERRA.

Olejki eteryczne firmy dōTERRA są tak skoncentrowane i czyste, że wystarczy minimalna dawka, aby odczuć ich skuteczność.

Operacja

Łagodzi wrażliwe mięśnie i stawy

Wspomaga zdrowe krążenie krwi

Zastosowania

Na skórze

Składniki

Liść herbaty górskiej, kora kamfory, mięta pieprzowa, kwiat piołunu, kwiat rumianku, kwiat słomy, kwiat osmanthusa olejki eteryczne

Opis aromatyczny

Miętowy, kamforowy

Olejki firmy dōTERRA posiadają certyfikat CPTG: Certified Pure Therapeutic Grade®.

ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi.

Informacje o produkcie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom. Zrzeczenie się odpowiedzialności nasze zrzeczenie się odpowiedzialności!

doTERRA Deep Blue roll on (10ml)

    96,76

    Deep Blue® Roll-on Blend DoTERRA jest przeznaczony do uspokajania i chłodzenia. Wzbogacona mieszanka olejków jest idealna do masażu po długim dniu lub intensywnym treningu. Łatwa aplikacja za pomocą rollera.

    Availability: Na stanie

    Przewiń do góry