Deep Blue Touch roller od dōTERRA dostarcza kojących korzyści z Deep Blue Essential Oil Blend w bazie Frakcjonowanego Oleju Kokosowego jest idealny dla osób z wrażliwą skórą. DōTERRA Deep Blue Touch jest zapakowany w wygodny roll-up, który może być stosowany jako kojący masaż i zapewnia natychmiastowy efekt uspokajający i relaksujący.

Idealna równowaga olejku eterycznego Deep Blue i frakcjonowanego oleju kokosowego została połączona w dōTERRA Touch Deep Blue roller, dzięki czemu jest on idealny do stosowania na delikatną skórę i nadaje się do skóry wrażliwej.

Wetrzyj DōTERRA Deep Blue Touch w dłonie, nadgarstki, ramiona i kark po pracy, sporcie lub innej aktywności fizycznej. Działanie Deep Bleu Roller redukuje objawy na dłuższy czas w ciągu dnia. Doświadcz chłodnego i orzeźwiającego uczucia Deep Blue Touch firmy DoTERRA.

Zastosowania

 • Masuj dōTERRA Deep Blue na nogach i pod stopami u dzieci, które cierpią z powodu rosnących nóg. Stosować przed snem.
 • Stosować na stopy i kolana przed i po wysiłku fizycznym (sportowym).
 • Nacieraj Deep Blue na mięśnie pleców po całym dniu dużego wysiłku w pracy lub podczas ciężkiej pracy fizycznej.

Korzyści podstawowe

 • Kojąca i chłodząca mieszanka olejków
 • Zapewnia komfortowy masaż

Podręczniki użytkownika

Stosowanie miejscowe: Nanieść na pożądany obszar.

składniki

Rozbity olej kokosowy, Wintergroen Arkusz, Camphor Bark, Pepermuntzakład, Ylang Ylang Kwiat, Helichrysum Kwiat, Blauwe Tansy Kwiat, Blauwe Kamille Kwiat, i OsmanthusKwiat

Aromatyczny Opis

Miętowy, kamforowy

ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza. Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi.

Informacje o produkcie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom. Zrzeczenie się odpowiedzialności nasze zrzeczenie się odpowiedzialności!

 

doTERRA Deep Blue Touch Roller

  64,67

  dōTERRA Deep Blue® Touch Soothing Blend Poznaj zalety naszej zastrzeżonej Deep Blue Soothing Blend w łagodnej formule, która jest idealna dla dzieci i dorosłych o wrażliwej skórze lub po intensywnym wysiłku fizycznym. Gotowy do pracy. Zawartość 9 ml.

  Availability: Na stanie

  Przewiń do góry