InTune to opatentowana mieszanka olejków eterycznych starannie dobranych pod kątem ich zdolności do wzmacniania i utrzymywania poczucia skupienia.

Niezależnie od wieku, czasami trudno jest skupić się na wykonywanym zadaniu. Jest to szczególnie ważne w okresie formacyjnym, kiedy nauka i rozwój tworzą nawyki i fundamenty na całe życie. Starannie dobrane olejki eteryczne zawarte w doTERRA InTune Focus Blend współpracują ze sobą, aby wspierać wysiłki tych, którzy mają problemy z koncentracją uwagi i utrzymaniem się w zadaniu.

Drzewo sandałowe, kadzidło i limonka wspierają poczucie jasności, a paczula, Ylang Ylang i rumianek rzymski działają uspokajająco i kojąco. Przyjemny aromat InTune Focus Blend sprawia, że ta mieszanka olejków eterycznych jest łatwa i wspaniała w użyciu.

Przyjemny aromat InTune Focus Blend sprawia, że ta mieszanka olejków eterycznych jest łatwa i wspaniała w użyciu. Mieszanka starannie dobranych olejków eterycznych z paczuli, frankincense, limonki, ylang ylang, drzewa sandałowego, hawajskiego, rumianku rzymskiego natychmiast wzmocni i wspomoże Twoją koncentrację. Jest to również olejek, który może być stosowany u zapracowanych dorosłych i dzieci, aby stworzyć więcej spokoju.

Zastosowania

  • Nałożyć na skronie i tył szyi przy zadaniach wymagających koncentracji.
  • Nałóż na nadgarstki lub grzbiety dłoni i głęboko wdychaj, aby przywrócić jasność umysłu.
  • Korzystaj z InTune w pracy, aby nie tracić czasu na wykonywanie zadań lub gdy poczujesz się zmęczony po południu.
  • Rozsyp InTune na glinianym klocku i umieść go na biurku lub w innych ważnych miejscach w klasie.

Podręczniki użytkownika

Stosowanie miejscowe: Nanieść jedną do dwóch kropli na pożądany obszar.
Rozcieńczyć z frakcjonowanym olejem kokosowym DōTERRA, aby zminimalizować wrażliwość skóry.

Korzyści podstawowe

  • Poprawia i wspiera poczucie skupienia
  • Wspiera wysiłki tych, którzy mają problemy z koncentracją uwagi i trzymaniem się zadania
  • Mieszanka czasu studiów

Składniki

Kora Amyris, liść paczuli, żywica Frankincense, skórka limonki, kwiat Ylang Ylang, drewno sandałowe, kwiat rumianku rzymskiego Olejki eteryczne

Aromatyczny Opis

Piżmowy, pikantny, ziemisty

ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza. Trzymać się z dala od oczu, uszu wewnętrznych i miejsc wrażliwych. Rozcieńczyć z frakcjonowanym olejem kokosowym DoTERRA, aby zminimalizować wrażliwość skóry. Unikać światła słonecznego i promieni UV do 12 godzin po aplikacji.

Informacje o produkcie nie mają na celu diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom. Zrzeczenie się odpowiedzialności nasze zrzeczenie się odpowiedzialności!

doTERRA InTune Focus Blend (10ml)

  • A
  • T

50,00

Focus Blend
Mieszanka InTune pomaga wzmocnić zmysły i utrzymać koncentrację, jest więc idealna do utrzymania rytmu, gdy próbujesz się uczyć lub skupić.

Availability: Na stanie

Przewiń do góry