doTERRA HD clear

27,33

HD Clear® Topical Blend DōTERRA jest ziołową mieszanką olejków eterycznych. HD Clear doskonale sprawdza się u nastolatków w okresie dojrzewania, uspokajając problematyczną, trądzikową *skórę.

Brak w magazynie

HD czysty

HD Clear Topical Blend jest ważną częścią systemu HD Clear. Formuła z olejem z nasion czarnuszki siewnej i olejkami eterycznymi CPTG Certified Pure Therapeutic Grade® sprawia, że ta silna formuła może być stosowana na określone obszary twarzy i ciała. Olejki eteryczne zawarte w HD Clear są nie tylko wykorzystywane ze względu na swoje dobrze znane zalety, ale są również rozpuszczalne przez lipidy w skórze, co pozwala na ich doskonałe wchłanianie i skuteczność. HD Clear Topical Blend promuje czystą, miękką skórę u osób w każdym wieku.

Stosuj HD Clear jako kurację na wypryski* lub do pielęgnacji całej skóry. Kompozycja z olejami znanymi z właściwości poprawiających stan skóry

Promuje czystą, gładką skórę poprzez leczenie powstałych plam i przebarwień.

Zastosowania

  • Nałóż go, aby wygładzić niedoskonałości na skórze.
  • Oczyść i nawilż skórę tak, abyś rano wyraźnie widziała rezultat.
  • HD Clear jest idealny dla nastolatków w okresie dojrzewania, aby uspokoić problematyczną, trądzikową skórę.

Podręczniki użytkownika

Stosowanie miejscowe: Nałożyć cienką warstwę na wybrane miejsca na skórze lub stosować jako kurację punktową. Stosować w celu zmniejszenia niedoskonałości, takich jak pryszcze. Oczyszcza i nawilża skórę. Dobre do stosowania w celu promowania zdrowej i promiennej skóry.
Rozcieńczyć z frakcjonowanym olejem kokosowym DōTERRA, aby zminimalizować wrażliwość skóry.

Korzyści podstawowe

  • Poprawia koloryt skóry
  • Pomaga zmniejszyć ilość wyprysków
  • Pomaga utrzymać skórę czystą, przejrzystą i nawilżoną

składniki

Olejek z nasion czarnego kminu, liść Ho Wood, liść Melaleuca, jagody Litsea, liść Eukaliptusa, Geranium roślinne olejki eteryczne

Aromatyczny Opis

Drzewiasty, słodki, ziołowy

ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi.

Informacje o produkcie nie mają na celu diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom. Zrzeczenie się odpowiedzialności nasze zrzeczenie się odpowiedzialności!