doTERRA Hope Touch
doTERRA Hope Touch to mieszanka olejków eterycznych, która łączy świeży zapach Bergamotki z Ylang Ylang i Frankincense, a następnie staje się lekko słodka dzięki rozgrzewającemu aromatowi Vanilla Bean Absolute. doTERRA Hope Touch może być stosowany na szyję, nadgarstki i punkty tętna, aby doświadczyć orzeźwiającego zapachu przez cały dzień. Zachęcający zapach to tylko jedna z rzeczy, która sprawia, że doTERRA Hope Touch jest naprawdę wyjątkowy. Z każdą aplikacją doTERRA Hope Touch, wdychaj podnoszący na duchu zapach, wiedząc, że Twój zakup jest częścią większej sprawy, aby pomóc ratować dzieci na całym świecie.

Przy każdym zakupie doTERRA Hope Touch, pełna cena zakupu jest przekazywana na rzecz fundacji doTERRA Healing Hands Foundation™*, która wspiera wysiłki na rzecz walki z handlem ludźmi na całym świecie.

Podatek netto

Aplikacja
– Nałóż na nadgarstki, szyję i punkty tętna, aby uzyskać spersonalizowany zapach.
– Trzymaj w torebce i stosuj przez cały dzień, aby poprawić sobie nastrój.
– Zwiń w woreczek i przechowuj w szufladach lub szafach, aby nadać ubraniom świeży zapach.

Zwróć uwagę:
Możliwa nadwrażliwość skóry. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi.

doTERRA Hope Touch Blend

  33,00

  doTERRA Hope Touch Blend – Przy każdym zakupie doTERRA Hope Touch, pełna cena zakupu jest przekazywana na rzecz fundacji doTERRA Healing Hands Foundation™*, która wspiera wysiłki na rzecz walki z handlem ludźmi na całym świecie.

  Availability: Na stanie

  Przewiń do góry

  WHAT’RE YOU

  WAITING FOR?

  10% OFF
  Enter your email to unlock this deal