Czy nosisz brzemię, które z czasem staje się coraz cięższe? Czy lepiej byłoby po prostu odpuścić i stawić czoła przyszłości wolnej od gniewu i poczucia winy? Kiedy jesteś gotowy, aby przejść dalej, Forgive Touch z olejkami eterycznymi z drzew i ziół pomoże Ci odkryć wyzwalające działanie przebaczenia, zapomnienia i przejścia dalej. Z tą kompozycją rozpocznij każdy poranek z ulgą i zadowoleniem. Kompozycja ta jest teraz dostępna w wygodnej butelce roll-on dla łatwego użycia.

Forgive Touch to specjalny olej, którego każdy potrzebuje od czasu do czasu, aby uwolnić swoje serce od ciężaru. Nasze serca są kilka razy złamane, ale dopiero wtedy mogą stać się większe. Za każdym razem możemy zacząć od nowa, dać sobie nowe możliwości i jak najlepiej je wykorzystać. Przebaczenie jest największym darem, jaki możesz sobie podarować. Przebaczenie sobie i innym jest kluczem do większej wolności i szczęścia w twoim życiu. Wolność ponieważ resentyment lub żal blokuje cię i zatrzymuje twoją energię. Szczęście, ponieważ miłość do siebie i innych sprzyja otwartym relacjom, pozwalając ci być bardziej sobą i cieszyć się sobą.

Olej ten został już rozcieńczony frakcjonowanym olejem kokosowym, aby zapobiec podrażnieniom skóry.

Chcesz przeczytać więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowania*.

 • Rano nanieś olejek na okolice serca, aby rozpocząć dzień z uczuciem wyzwolenia.
 • Używaj Forgive Touch codziennie na nadgarstkach, aby uzyskać spersonalizowany zapach.

Composition Forgive Touch Roller

Olejek ten składa się z następujących olejków eterycznych firmy doTERRA:

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi.

 

 

Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a sam produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. W przypadku choroby należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Forgive Touch roller (10ml)

  21,00

  Świeży, drzewny aromat Forgive Touch pomaga przeciwdziałać emocjom gniewu i poczucia winy. Promuje również wyzwalające uczucia zadowolenia, ulgi i cierpliwości. Teraz w poręcznej buteleczce roll on o pojemności 10 ml.

  Availability: Na stanie

  Przewiń do góry

  WHAT’RE YOU

  WAITING FOR?

  10% OFF
  Enter your email to unlock this deal