Sprzątanie domu w dzisiejszych czasach często odbywa się za pomocą środków chemicznych, które nie są dobre dla naszego środowiska. Firma dōTERRA opracowała Koncentrat czyszczący On Guard, aby czyścić naturalnie i bezpiecznie. On Guard Cleaner zawiera ochronną mieszankę olejków eterycznych; Wild Orange, Clove, Cinnamon, Eucalyptus en Rosemary.

Ze względu na mieszankę olejków eterycznych Na straży przetwarzany w tym skoncentrowanym środku czyszczącym, Cleaner ma dodatkową moc czyszczenia, przyjemny zapach i naturalną ochronę. Ten środek czyszczący ma potężną moc i może być stosowany jako uniwersalny środek czyszczący w kuchni, łazience lub salonie.

Koncentrat On Guard jest nietoksyczny i biodegradowalny, dzięki czemu jest przyjazny nie tylko dla całej rodziny, ale także dla środowiska. Dzięki efektowi ochronnemu i daje dodatkową moc, aby naprawdę wyczyścić powierzchnie.

Czytaj więcej? Kliknij tutaj.

Aplikacje*

 • Uniwersalny środek czyszczący: Wymieszaj 2 łyżki koncentratu środka czyszczącego On Guard z 700 ml wody.
 • Łazienka: Wymieszaj 3 łyżki detergentu z 700 ml wody.
 • Zmywanie: Wymieszaj 3 łyżki środka On Guard Cleaner z 1 litrem wody.
 • Mocno zabrudzone powierzchnie: Nałóż On Guard Cleaner bezpośrednio na mocno zabrudzone powierzchnie i pozwól mu wsiąknąć.

 

 

*Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie, a produkt i działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

Koncentrat czyszczący On Guard

   23,00

  doTERRA Koncentrat czyszczący On Guard został zaprojektowany jako idealny naturalny środek czyszczący. Środek czyszczący wzbogacony o właściwości olejku eterycznego On Guard. Olejek ten znany jest z naturalnej ochrony przed niektórymi czynnikami środowiskowymi, jednocześnie zwiększając ogólne właściwości czyszczące.

  Koszyk
  Koncentrat czyszczący OnGuardKoncentrat czyszczący On Guard
   23,00