Alpha CRS®+

96,67

Komórki są budulcem wszelkiego życia. Zdrowe tkanki, narządy i ostatecznie organizmy zależą od produkcji komórek i ich wyspecjalizowanej funkcji, produkcji energii i terminowej śmierci komórek, gdy nie funkcjonują one na optymalnym poziomie. Alpha CRS®+ stymuluje prawidłowe funkcjonowanie komórek, a tym samym wspiera prawidłowo funkcjonujący układ odpornościowy. Alpha CRS®+ veggie caps jest częścią Lifelong Vitality Pack®.

SKU: 5da5b747acde Kategoria:

Alpha CRS®+ to opatentowana formuła, która łączy w sobie potężne ilości naturalnych ekstraktów roślinnych w celu wspierania zdrowego funkcjonowania komórek. Z wiekiem funkcje komórkowe mogą się pogarszać i stopniowo zaczynamy odczuwać spadek energii i wydajności. Antyoksydanty są jednym z najważniejszych składników odżywczych dla dobrego zdrowia. Antyoksydanty chronią komórki naszego ciała i pomagają organizmowi radzić sobie ze stresem oksydacyjnym. Utrzymują one również serce, układ krążenia, mózg i układ nerwowy w ich optymalnej funkcji.

Chociaż te potężne utleniacze można znaleźć w wielu naturalnych produktach spożywczych, często trudno jest uzyskać ich wystarczającą ilość na co dzień. Alpha CRS®+ zapewnia najbardziej kompleksową ochronę i wsparcie dla witalności komórek w jednym, łatwym w użyciu suplemencie diety. Ponieważ Alpha CRS®+ oferuje opatentowaną kombinację naturalnych ekstraktów roślinnych, ten suplement diety jest wyjątkowy. Alpha CRS®+ zapewnia również silne wsparcie dla problemów trawiennych. Alpha CRS®+ veggie caps został specjalnie opracowany do codziennego stosowania w połączeniu z xEO Mega® i Microplex VMz® jako kompleksowy suplement diety zapewniający długotrwałą witalność i dobre samopoczucie.

Chcesz przeczytać więcej? Kliknij tutaj.

Korzyści podstawowe

  • Wspomaga zdrowe funkcjonowanie komórek
  • Zapewnia zdrową odpowiedź na stres oksydacyjny w komórkach
  • Wspomaga energię komórkową i zdrową komórkową funkcję immunologiczną
  • Wspomaga jasność umysłu i funkcjonowanie mózgu
  • Zawiera opatentowaną mieszankę antyoksydantów cyklu życia komórkowego wyprodukowaną wyłącznie dla firmy doTERRA
  • Wykonane z roślinnych kapsułek wolnych od laurylosiarczanu sodu; nie zawierają mleka, pszenicy ani produktów pochodzenia zwierzęcego
  • Zawiera mieszankę ekstraktów botanicznych z brzuszka, która zapobiega rozstrojom żołądka

Podręcznik użytkownika

Stosować 4 kapsułki dziennie, popijając wodą podczas posiłków. Alpha CRS®+ jest preparatem przeznaczonym do codziennego stosowania wraz z xEO Mega® i Microplex VMz®. Wszystkie trzy produkty można znaleźć w jednym wygodnym opakowaniu; Lifelong Vitality Pack. Oszczędzaj kupując je w opakowaniu.

Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a sam produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. W przypadku choroby należy zawsze skonsultować się z lekarzem.