ZenGest to popularny olejek eteryczny firmy doTERRA, dzięki swojemu działaniu na okolice brzucha. Olej ten ma właściwości stymulujące trawienie, łagodzi wzdęcia po jedzeniu i utrzymuje ogólną jakość trawienia. Aby ułatwić stosowanie olejku, firma doTERRA opracowała tabletki do żucia DigestTab. Tabletki do żucia znajdują się w poręcznym słoiczku (100 sztuk).

DigestTab to tabletki z węglanem wapnia, które są wstrzykiwane z mieszanką ZenGest Digestive Blend, aby zapewnić korzyści płynące z tego olejku eterycznego. Ta wyjątkowa mieszanka zawiera imbir, koper włoski i kolendrę, które zapobiegają zgadze i łagodzą chorobę lokomocyjną. Mięta pieprzowa, kminek, kolendra, imbir i anyż wspomagają trawienie i utrzymują zdrowy przewód pokarmowy. DigestTab to zdrowy, naturalny i łagodny sposób na ukojenie podrażnionego żołądka.

Chcesz dowiedzieć się więcej o mieszance olejków eterycznych ZenGest użytych w DigestTab? Kliknij tutaj.

Zastosowania*.

Weź DigestTab na:

 • Wrażliwy żołądek
 • Zgaga
 • Obfity posiłek pobudzający trawienie
 • Skurcze brzucha i wzdęcia.

Składniki DigestTab

 • Węglan wapnia
 • Mieszanka ZenGest (imbir, mięta pieprzowa, kminek, kolendra, anyż, estragon, koper włoski)

Ostrzeżenia

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Nie należy stosować w połączeniu z innymi lekami zobojętniającymi.
Jeśli jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się najpierw z lekarzem.

 

 

Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a sam produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. W przypadku choroby należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

DigestTab tabletki do żucia (100szt)

  21,67

  Olejek eteryczny ZenGest, znany ze swojego silnego działania na żołądek, jest teraz dostępny w formie tabletek do żucia; DigestTab. Tabletki do żucia ułatwiają stosowanie oleju i dlatego można je zabrać ze sobą. DigestTab to tabletki z węglanem wapnia, które są wstrzykiwane z ZenGestem, aby zachować korzyści płynące z oleju.

  Przewiń do góry

  WHAT’RE YOU

  WAITING FOR?

  10% OFF
  Enter your email to unlock this deal