Pakiet Witalności na całe życie doTERRA

Powrót do listy produktów
Zestaw Niezbędników Rodzinnych doTERRA Original price was: € 233,00.Current price is: € 174,75.

 126,00

  Zestaw Lifelong Vitality Pack® firmy doTERRA to pierwszy krok w stronę witalności i dobrego samopoczucia przez całe życie, w łatwy i przystępny sposób.

  Czy jesteś gotowy, aby zrobić krok w kierunku witalności i dobrego samopoczucia przez całe życie? A czy wolisz zacząć w łatwy i przystępny sposób? Pakiet Witalności na całe życie firmy doTERRA® to program witalności na całe życie, dzięki któremu szybko zrobisz pierwszy krok. Nasze zdrowie i witalność zależą od wielu czynników, takich jak dieta, aktywność fizyczna, kontrola wagi, odpoczynek i zarządzanie stresem. Narażenie na działanie toksyn i dziedziczne predyspozycje do chorób lub dobrego samopoczucia również wpływają na nasze zdrowie i witalność. Choć niektóre z tych czynników są poza naszą kontrolą, istnieje wiele sposobów, w jakie możemy sami wpływać na ważne czynniki związane ze starzeniem się i dobrym samopoczuciem. Lifelong Vitality Pack firmy doTERRA® to połączenie trzech różnych suplementów diety, które można przyjmować codziennie. W tym opakowaniu znajdziesz xEO Mega® softgels, Alpha CRS+® vegiecaps i Microplex VMz® vegicaps.

  xEO Mega® zapewnia równowagę kwasów tłuszczowych omega-6 i omega-3, które wspomagają funkcje naszego organizmu.
  Alpha CRS+® wspomaga prawidłowe funkcjonowanie komórek, wspierając równowagę energetyczną.
  Microplex VMz® zawiera minerały i witaminy, których niedobór występuje w naszej współczesnej diecie.

  Długie życie pełne witalności i zdrowego starzenia się zaczyna się od dostarczenia komórkom niezbędnych składników odżywczych, które pomagają im działać optymalnie. Kupując te trzy produkty razem w tym wygodnym pakiecie, zaoszczędzisz bardzo dużo!

  Więcej? Kliknij tutaj.

  Korzyści podstawowe

  • Ogólne dobre samopoczucie i witalność
  • Antyoksydanty i ochrona DNA
  • Metabolizm energetyczny
  • Zdrowie kości
  • Funkcja immunologiczna
  • Zarządzanie stresem
  • Zdrowie sercowo-naczyniowe
  • Zdrowe włosy, skóra i paznokcie
  • Wsparcie dla oczu, mózgu i układu nerwowego
  • Zdrowe funkcjonowanie wątroby i trawienie
  • Wsparcie dla płuc i układu oddechowego
  • Delikatny dla żołądka
  • Nie-GMO, bezglutenowe, bez nabiału

  Podręcznik użytkownika

  Przyjmuj cztery kapsułki xEO Mega®, Microplex VMz® i Alpha CRS+® dziennie podczas posiłków, popijając wodą.

   

   

  *Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

  W doTERRA staramy się wykorzystać moc natury dzięki naszym terapeutycznie wysokiej jakości olejkom eterycznym. Każdy oferowany przez nas olejek jest starannie pozyskiwany z najsilniejszych i najczystszych źródeł na całym świecie. Ściśle współpracujemy z lokalnymi rolnikami i społecznościami, aby nie tylko zapewnić najczystsze olejki eteryczne, ale także wspierać zrównoważone praktyki i sprawiedliwy handel.

  Nasze olejki eteryczne posiadają certyfikat czystości i nie zawierają wypełniaczy, sztucznych składników ani zanieczyszczeń. Gwarantuje to nie tylko ich bezpieczeństwo i skuteczność, ale także ich moc terapeutyczną. Niezależnie od tego, czy promujesz relaks, łagodzisz dolegliwości, czy odświeżasz swoje otoczenie, doTERRA oferuje naturalne rozwiązanie, które naprawdę działa.

  Przekonaj się sam o niezrównanej czystości i sile działania olejków eterycznych doTERRA i stań się częścią społeczności, która stawia zdrowie i dobre samopoczucie na pierwszym miejscu. Odkryj, jak nasze olejki eteryczne mogą pomóc Ci prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie.
  dsfdgfdgdfg