Serenity Combo Pack od dōTERRA uspokaja umysł, relaksuje ciało i koi duszę. Jeśli zamówisz to combo, będzie to bardziej korzystne! Olejek jest bezpieczną przystanią, do której można się udać po stresującym dniu. Składniki zmniejszają napięcie, uspokajają emocje i wywołują uczucie spokoju.

Stres jest jednym z głównych czynników powodujących choroby i dolegliwości. W rzeczywistości szacuje się, że ponad 90% wszystkich wizyt u pracowników służby zdrowia jest związanych ze stresem. Serenity to kompozycja olejków eterycznych z lawendy, majeranku, rumianku rzymskiego, Ylang Ylang, drzewa sandałowego i wanilii, która zapewnia subtelny aromat. Jest to idealna mieszanka olejków znanych ze swoich kojących właściwości, które dają poczucie dobrego samopoczucia i relaksu.

Serenity Softgels, Restful Complex firmy doTERRA to unikalne połączenie olejku eterycznego z lawendy i naturalnych ekstraktów roślinnych, w wegetariańskich żelach miękkich, które pomagają uzyskać orzeźwiający sen, którego potrzebujesz, bez uczucia chwiejności i senności następnego dnia. Kompleks doTERRA Serenity Restful łączy w sobie dobrze przebadane działanie relaksujące olejku eterycznego z lawendy i L-teaniny wraz z melisą, passiflorą i rumiankiem, aby subtelnie wspierać relaks i sen.

Olejki eteryczne firmy dōTERRA są tak skoncentrowane i czyste, że wystarczy 1 lub 2 krople, aby doświadczyć ich skuteczności.

Operacja “Spokój

 • Tworzy doskonałą kompozycję dzięki swojemu kojącemu, odnawiającemu zapachowi
 • Stymuluje relaks i spokojny sen
 • Zmniejsza napięcie i uspokaja emocje

Zastosowanie Spokój

Ten pysznie pachnący olejek złożony może przynieść ulgę w ADD/ADHD, uzależnieniach, złości, niepokoju, nadpobudliwości, bezsenności, swędzeniu, zmęczeniu psychicznym, wahaniach nastroju, zgrzytaniu zębami, stresie i napięciu. Podobnie jak lawenda, olejek ten może być stosowany do uspokajania i zmniejszania napięcia. Daje ci ten mały impuls, którego potrzebujesz, aby pozostać bardziej sobą. Weź krople do dyfuzora i kapsułki przed snem.

 

Opis aromatyczny

Słodki, ciepły, pudrowy

Olejki firmy dōTERRA posiadają certyfikat CPTG: Certified Pure Therapeutic Grade®.

Ostrzeżenie
Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod nadzorem lekarza, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem tego produktu.

Informacje o produkcie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom. Zrzeczenie się odpowiedzialności nasze zrzeczenie się odpowiedzialności!

doTERRA Serenity Combo Pack

  74,33

  Serenity Combo Pack od dōTERRA uspokaja umysł, relaksuje ciało i koi duszę. Jeśli zamówisz to combo, będzie to bardziej korzystne! Jest to idealna mieszanka olejków znanych ze swoich kojących właściwości, które dają poczucie dobrego samopoczucia i relaksu.

  Availability: Na stanie

  Przewiń do góry

  WHAT’RE YOU

  WAITING FOR?

  10% OFF
  Enter your email to unlock this deal