Serenity Softgels, Restful Complex firmy doTERRA to unikalne połączenie olejku eterycznego z lawendy i naturalnych ekstraktów roślinnych, w wegetariańskich żelach miękkich, które pomagają uzyskać orzeźwiający sen, którego potrzebujesz, bez uczucia chwiejności i senności następnego dnia. Kompleks doTERRA Serenity Restful łączy w sobie dobrze przebadane działanie relaksujące olejku eterycznego z lawendy i L-teaniny z melisą, passiflorą i rumiankiem, aby subtelnie wspierać relaks i sen. Brak odpowiedniej ilości snu wpływa na naszą zdolność do utraty wagi lub utrzymania zdrowej wagi; wpływa na to, jak się czujemy, uczymy i zachowujemy; negatywnie wpływa na nasze zdrowie sercowo-naczyniowe i ogólne samopoczucie; może też skrócić czas reakcji i wpłynąć na zdolność prowadzenia pojazdów. Wystarczająca ilość snu jest niezbędna, aby odzyskać siły fizyczne i psychiczne po trudach życia codziennego.

Istnieją setki różnych zaleceń, przepisów rodzinnych, produktów i suplementów diety, które mogą pomóc. Ale to, co może być skuteczne dla jednej osoby, może nie pomóc w ogóle dla kogoś innego. doTERRA Serenity Restful Complex softgels ma rozwiązanie z historycznie sprawdzonych składników, jak najlepsze z nowoczesnej nauki są używane.

Korzyści podstawowe

 • Zwalcza bezsenność *.
 • Promuje zdrowy relaks i sen *.
 • Pomaga uzyskać spokojny sen, którego potrzebujesz, bez uczucia zmęczenia i senności następnego dnia
 • Zachęca do spokojnego snu *.
 • Uspokaja system nerwowy *.
 • Pomaga zmniejszyć stres *.

Podręczniki użytkownika

Zażywać 1 do 2 softgels przed snem.

ostrzeżenia

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.

Stwierdzenia te nie zostały ocenione przez Food and Drug Administration. Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom.

doTERRA Serenity Softgels

  29,33

  dōTERRA Serenity ™ Restful Complex Softgels dōTERRA Serenity Restful Complex to unikalne połączenie eterycznego olejku lawendowego i naturalnych ekstraktów roślinnych w wegetariańskich żelach miękkich, które pomogą Ci uzyskać orzeźwiający sen, którego potrzebujesz, bez uczucia zmęczenia i senności następnego dnia. dōTERRA Serenity Restful Complex łączy w sobie dobrze przebadane, relaksujące właściwości eterycznego olejku lawendowego i L-teaniny, wraz z melisą, passiflorą i rumiankiem, które delikatnie odprężają i ułatwiają zasypianie. *

  Przewiń do góry