Smart & Sassy Metabolic Blend Softgels zawiera opatentowaną przez firmę doTERRA mieszankę olejków eterycznych Slim & Sassy w wygodnych miękkich żelach, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje cele związane z wagą w zdrowy i naturalny sposób. Aromatyczna mieszanka Smart & Sassy zawiera olejki eteryczne, które pomagają kontrolować głód przez cały dzień, jednocześnie pobudzając metabolizm i utrzymując Cię w pozytywnym nastroju.

Smart & Sassy zawiera olejki eteryczne z grejpfruta i cytryny, z których oba są bogate w limonen, który pomaga oczyszczać i oczyszczać organizm. Mięta pieprzowa wspomaga trawienie i zmniejsza uczucie głodu. Imbir i cynamon zapewniają zdrowe wsparcie dla trawienia i metabolizmu.

W połączeniu ze zdrowym odżywianiem i ćwiczeniami, Smart & Sassy softgels może pomóc Ci osiągnąć cel wagi i utrzymać zdrową wagę do końca życia. Smart & Sassy Softgels są idealne w podróży i dla tych, którzy chcą w łatwy sposób podjąć Slim & Sassy mieszanki olejków eterycznych.

Korzyści

 • Wspomaga zdrowy metabolizm
 • Pomaga kontrolować głód
 • Daje odpocząć żołądkowi i poprawia nastrój
 • Działa moczopędnie, nie zawiera stymulantów i nie zawiera kalorii

Podręczniki użytkownika

Stosować od 3 do 5 softgels w ciągu dnia w zależności od potrzeb.

Kluczowe składniki i korzyści

Peeling grejpfrutowy: zapewnia korzyści oczyszczające i detoksykujące.
Skórka cytryny: działa jak naturalny środek oczyszczający i wspomaga trawienie.
Roślina mięty pieprzowej: pomaga opanować uczucie głodu.
Korzeń imbiru: może wspomagać zdrowe trawienie.
Kora cynamonu: wspomaga zdrowy system metaboliczny

Inne składniki

Nie-GMO modyfikowana skrobia kukurydziana, gliceryna, karagen, woda oczyszczona, maltitol.

ostrzeżenia

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.

* Informacje o produkcie nie mają na celu diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom. Zrzeczenie się odpowiedzialności nasze zrzeczenie się odpowiedzialności!

doTERRA Smart & Sassy Metabolic Blend Softgels

  40,00

  Slim & Sassy® Softgels zawierają opatentowaną przez DōTERRA mieszankę olejków eterycznych w wygodnych miękkich żelach, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje cele związane z kontrolą wagi w zdrowy, naturalny sposób. Aromatyczna mieszanka olejków eterycznych Slim & Sassy ucisza napady głodu przez cały dzień, jednocześnie przyspieszając metabolizm i poprawiając nastrój.

  Availability: Na stanie

  Przewiń do góry