xEO Mega Essential Oil Omega Complex to unikalna kompozycja olejków eterycznych i kwasów tłuszczowych omega. Te kwasy tłuszczowe są ważnymi składnikami odżywczymi potrzebnymi do wspierania ważnych funkcji w naszym organizmie. Połączenie olejków eterycznych i kwasów tłuszczowych omega tworzy silny Omega Complex.

Dzięki temu składowi mogą być wspierane różne funkcje organizmu. Niektóre kwasy tłuszczowe nie są wytwarzane przez nasz organizm, ale są dostarczane do naszego organizmu przez pewne pokarmy. Nasze ciała są najzdrowsze, gdy stosunek kwasów tłuszczowych omega-6 do omega-3 wynosi jeden do jednego. Niestety, ostatnio nasze ciała otrzymują nadmiar kwasów tłuszczowych omega-6.

Przywrócenie równowagi tych kwasów tłuszczowych jest ważnym krokiem w utrzymaniu naszego organizmu w zdrowiu. Można to zrobić poprzez zmniejszenie spożycia pokarmów bogatych w kwasy omega-6 i zwiększenie spożycia pokarmów bogatych w kwasy omega-3. Ten xEO Mega Essential Oil Omega Complex może pomóc przywrócić równowagę.

Chcesz przeczytać więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowanie*.

Przyjmować 4 softgels dziennie z jedzeniem. xEO Mega został opracowany do codziennego stosowania w połączeniu z Microplex VMz i Alpha CRS. Można je również znaleźć w naszym sklepie internetowym.

Przechowywać softgels w suchym miejscu.

Składniki xEO Mega

 • 900 mg Lipidy morskie
 • 250 mg Roślinne kwasy tłuszczowe
 • Naturalna witamina D
 • Witamina E
 • 1 mg astaksantyny

 

Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a sam produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. W przypadku choroby należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

 

xEO Mega Essential Oil Omega Complex (120szt)

  74,33

  Czy chcesz wspierać zdrowie swoich stawów, układu krążenia, mózgu i funkcji immunologicznych? W takim razie wypróbuj te xEO Mega softgels firmy doTERRA, które łączą olejki eteryczne i naturalne kwasy tłuszczowe omega, aby wspierać zdrowy organizm.

  [one-fourth-first]Członkowie[/one-fourth-first][one-fourth]€55,75[/one-fourth]
  [one-fourth-first]Osoby niebędące członkami[/one-fourth-first][one-fourth]€74,33[/one-fourth]

  Przewiń do góry