Zestaw Serenity Combo Pack od dōTERRAs uspokaja umysł, relaksuje ciało i koi duszę. Jeśli zamówisz to combo, będzie to bardziej opłacalne! Olej jest bezpiecznym schronieniem, do którego można się udać po stresującym dniu. Składniki zmniejszają napięcie, uspokajają emocje i dają poczucie spokoju.

Stres jest głównym czynnikiem powodującym choroby i dolegliwości. Szacuje się, że ponad 90% wszystkich wizyt u pracowników służby zdrowia jest związanych ze stresem. Serenity to złożona mieszanka olejków eterycznych z lawendy, majeranku, rumianku rzymskiego, Ylang Ylang, drzewa sandałowego i wanilii, która zapewnia subtelny aromat. Jest to idealna mieszanka olejków znanych ze swoich właściwości uspokajających, które dają poczucie dobrego samopoczucia i relaksu.

Serenity Softgels, Restful Complex firmy doTERRA to unikalne połączenie olejku eterycznego z lawendy i naturalnych ekstraktów roślinnych w wegetariańskich żelach miękkich, które pomogą Ci uzyskać orzeźwiający sen, którego potrzebujesz, bez uczucia chwiejności i senności następnego dnia. Kompleks doTERRA Serenity Restful łączy dobrze zbadane działanie relaksujące olejku eterycznego z lawendy i L-teaniny z melisą, passiflorą i rumiankiem, aby subtelnie wspierać relaks i sen.

Olejki eteryczne dōTERRA są tak skoncentrowane i czyste, że wystarczy 1 lub 2 krople, aby doświadczyć ich skuteczności.

Operacja “Spokój

  • Tworzy doskonałą kompozycję dzięki kojącemu, odnawiającemu zapachowi
  • Zachęca do relaksacji i spokojnego snu
  • Zmniejsza napięcie i uspokaja emocje

Aplikacja Spokój

Ten cudownie pachnący olejek może przynieść ulgę w przypadku ADD/ADHD, uzależnień, złości, niepokoju, nadpobudliwości, bezsenności, swędzenia, zmęczenia psychicznego, wahań nastroju, zgrzytania zębami, stresu i napięcia. Podobnie jak w przypadku lawendy, możesz używać tego olejku do uspokajania i redukcji napięcia. Przyjmuj krople do dyfuzora i kapsułki przed snem.

 

Opis aromatu

Słodki, ciepły, pudrowy

Olejki DōTERRA posiadają certyfikat CPTG: Certified Pure Therapeutic Grade®.

Ostrzeżenie
Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, przed użyciem tego produktu skonsultuj się z lekarzem.

Informacje o produkcie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania chorobom. Zrzeczenie się odpowiedzialności nasze zrzeczenie się odpowiedzialności!

Zestaw uzupełniający doTERRA Serenity

 78,67

Brak w magazynie

Zestaw Serenity Combo Pack od dōTERRAs uspokaja umysł, relaksuje ciało i koi duszę. Jeśli zamówisz to combo, będzie to bardziej opłacalne! Jest to idealna mieszanka olejków znanych ze swoich właściwości uspokajających, które dają poczucie dobrego samopoczucia i relaksu.

Shopping Cart