Serenity Softgels, Restful Complex firmy doTERRA to unikalne połączenie olejku eterycznego z lawendy i naturalnych ekstraktów roślinnych w wegetariańskich żelach miękkich, które pomogą Ci uzyskać orzeźwiający sen, którego potrzebujesz, bez uczucia chwiejności i senności następnego dnia. Kompleks doTERRA Serenity Restful łączy dobrze zbadane relaksujące działanie olejku eterycznego z lawendy i L-teaniny z balsamem cytrynowym, passiflorą i rumiankiem, aby subtelnie wspierać relaks i sen. Brak odpowiedniej ilości snu wpływa na naszą zdolność do zrzucenia wagi lub utrzymania zdrowej wagi; wpływa na to, jak się czujemy, uczymy i zachowujemy; negatywnie wpływa na zdrowie układu krążenia i ogólne samopoczucie; może skrócić czas reakcji i wpłynąć na umiejętności prowadzenia samochodu. Wystarczająca ilość snu jest niezbędna, aby zregenerować siły fizyczne i psychiczne po trudach codziennego życia.

Istnieją setki różnych zaleceń, przepisów rodzinnych, produktów i suplementów diety, które mogą pomóc. Jednak to, co jest skuteczne dla jednej osoby, może nie pomóc innej. Żelki miękkie doTERRA Serenity Restful Complex to rozwiązanie zawierające historycznie sprawdzone składniki, w którym wykorzystano najlepsze osiągnięcia współczesnej nauki.

Korzyści podstawowe

  • Zwalcza bezsenność *.
  • Wspiera zdrowy relaks i sen *
  • Pomaga uzyskać spokojny sen, którego potrzebujesz, bez uczucia zmęczenia lub senności następnego dnia
  • Zachęca do spokojnego snu *
  • Uspokaja system nerwowy *.
  • Pomaga zredukować stres *.

Instrukcja obsługi

Przyjmuj 1 do 2 tabletek przed snem.

ostrzeżenia

Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Przechowuj w chłodnym, suchym miejscu.

* Stwierdzenia te nie zostały ocenione przez Food and Drug Administration. Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom.

doTERRA Serenity Żelki miękkie

 33,67

Brak w magazynie

dōTERRA Serenity ™ Restful Complex Softgels dōTERRA Serenity Restful Complex to unikalne połączenie olejku eterycznego z lawendy i naturalnych ekstraktów roślinnych w wegetariańskich żelach miękkich, które pomogą Ci uzyskać orzeźwiający sen, jakiego potrzebujesz, bez uczucia senności następnego dnia. * dōTERRA Serenity Restful Complex łączy w sobie dobrze zbadane, relaksujące właściwości olejku eterycznego z lawendy i L-teaniny, a także melisy, passiflory i rumianku, aby delikatnie zrelaksować się i zasnąć. *

Shopping Cart