doTERRA Olejki eteryczne

Olejek eterycznyWitamy w wyjątkowym, niemal magicznym świecie olejków eterycznych. W AromaPro pracujemy z olejkiem eterycznym z doTERRA które można wykorzystać na wiele sposobów. Olejki eteryczne to lotne związki aromatyczne, które naturalnie tworzą się w roślinach. Olejki pozyskiwane są na różne sposoby z nasion, kwiatów, kory, żywicy, liści, skórek i korzeni.

Odbywa się to za pomocą destylacji z parą wodną lub prasowania na zimno. W środku doTERRA Odbywa się to w 100% naturalny sposób, dzięki czemu do olejów nie są wprowadzane żadne niebezpieczne chemikalia. Dzięki temu oleje mogą być używane bez niebezpieczeństwa. Olejek eteryczny łatwo odparowuje w normalnej temperaturze i dlatego jest idealny do aromaterapii.

Medycyna naturalna

Ponieważ olejek eteryczny z doTERRA Będąc w 100% naturalnymi, zachowują wigor rośliny, z której pochodzą. Stosując go w odpowiedni sposób, dobrodziejstw oleju może odczuć również ciało i umysł. Wiele olejków ma szerokie zastosowanie. Dlatego trudno jest pomylić się z olejkiem eterycznym.

Rośliny są wykorzystywane w celach leczniczych od tysięcy lat. Olejek eteryczny wyekstrahowany z tych roślin działa zatem jako wsparcie zdrowia. Olejek eteryczny komunikuje się z ciałem za pomocą sygnałów chemicznych i dlatego może wykonywać swoją pracę na głębszej warstwie. Na przykład na poziomie aromatycznym olejek działa na nasze czujniki w nosie. Olejek ma zatem szybki i silny wpływ na nasz organizm. Jeśli używasz olejku wewnętrznie lub na skórę, ma on bezpośrednią interakcję z komórkami, narządami i układami w naszym ciele.

Użyj olejku eterycznego

Olejek eteryczny można stosować na wiele różnych sposobów. Może być stosowany aromatycznie, na skórę lub wewnętrznie. Oleje z doTERRA są w 100% naturalne, więc można je również spożywać. Na naszej stronie internetowej i na naszych blogach znajdziesz różne zastosowania dla niektórych olejków, ale najlepiej jest używać olejku w sposób, który najbardziej Ci odpowiada. Im więcej zrobisz z olejkami, tym bardziej zaznajomisz się z ulubionymi sposobami ich używania.

Nie wiesz, jak używać olejku? Następnie użyj olejku w sposób, który ma dla Ciebie sens. Na przykład nałóż olejek na miejsce, w którym chcesz wesprzeć lub zabierz olejek. Poznaj i odkryj, jak olejki działają na Ciebie.

aromatyczny

Olejki eteryczne mogą być używane aromatycznie. Można to zrobić na różne sposoby. Umieszczenie olejku w dyfuzorze rozprowadza aromat i pozwala każdemu w pomieszczeniu doświadczyć korzyści płynących z olejku. Upuść kilka kropel na dłonie i przykryj dłońmi nos i usta. Wdychaj głęboko olejek, aby odczuć jego działanie. Oczywiście możesz również bezpośrednio powąchać zapach z butelki, aby poczuć moc.

Na skórze

Wszystkie olejki eteryczne z doTERRA można nakładać na skórę. Niektóre działają drażniąco na skórę i dlatego należy je rozcieńczyć olejem bazowym. Olejek oferowany jest również w kulkach, aby ułatwić jego stosowanie.

Stażysta

Niektóre olejki mogą być spożywane. Na przykład dodaj kilka kropli Lemon do szklanki wody i pij codziennie, aby uzyskać orzeźwiający i detoksykujący efekt. Oregano z drugiej strony jest bardzo mocnym olejem, którego nie chcesz popijać szklanką wody. Dlatego najlepiej przyjmować ten olej w kapsułce wegetariańskiej. Aby olejek szybko się wchłonął, można zakroplić pod język różne olejki. W ten sposób olej jest bezpośrednio wchłaniany do naszego systemu.

Gotowy żeby zacząć? Dołącz do jednego z warsztatów lub zamów olejki w naszym sklepie internetowym.

Czytaj więcej? Kliknij tutaj na artykuły naukowe. (po angielsku)

Koszyk