Lemon doTERRA

doTERRA Lemon Olie

W śródziemnomorskiej wsi Włoch można poczuć pasję kilku włoskich rodzin i dumę, z jaką okazują swoją pracę miłości. Brakuje tylko niesamowitego aromatu, jaki wytwarza ich praca. Wieś Włoch jest centrum produkcyjnym odświeżania Lemon olej z doTERRA.

Olejek eteryczny dōTERRA Lemon (Cytrynowy) jest tłoczony na zimno ze skórki owocu. Średnio jedno drzewo cytrynowe produkuje około 500 do 600 cytryn rocznie. Roczna wydajność to około 13 butelek po 15 ml Lemon olej. Głównym składnikiem tego olejku jest limonen; wspólny składnik produktów czyszczących.

Stosowanie dōTERRA Lemon Olie

Dzięki działaniu odświeżającemu, pobudzającemu i wzmacniającemu emocjonalnie, Lemon idealny olej do dyfuzji za pomocą dyfuzora. Przyjmowany bezpośrednio może wspierać sezonowe dolegliwości i zapewniać zdrowe trawienie. Lemon ma świeży, cytrusowy zapach i jest znany ze swojego wpływu na zdrowe oddychanie. Z Lemon możesz tworzyć własne środki czystości, które są wolne od szkodliwych chemikaliów i bezpieczne dla Twojego domu i rodziny.

Lemon jest również często używany w kuchni i jest popularny w słodkich i pikantnych potrawach. Dodaj kilka kropel do marynat do ryb i kurczaka lub do sosu do świeżej sałatki. Jest popularnym olejem do ciastek, ciast i tart. Wlej kilka kropel do wody, aby napić się orzeźwiającego napoju.

Pozytywność i energia

Czarujący cytrusowy zapach Lemon olejek odżywia umysł i wspomaga koncentrację. Świeży zapach sprzyja koncentracji i dlatego może być używany do wspomagania nauki lub odrabiania lekcji. Dzieci, które mają trudności z nauką, czerpią duże korzyści z Lemon olej. Działa orzeźwiająco, przywraca energię, elastyczność umysłową i chęć dokończenia projektu.

Emocjonalnie inspirujące Lemon naturalna żartobliwość i lekkość w sercu. Wspomaga uwalnianie uczuć depresyjnych poprzez przywrócenie poczucia szczęścia. Lemon inspiruje do radosnego zaangażowania w teraźniejszość, napełniając duszę energią, pozytywnością i pewnością siebie.

Lemon zastosuj się

  1. Wspieranie organizmu: Codziennie wlewaj ten olej do szklanki wody. Jest silnym przeciwutleniaczem, który wspomaga oczyszczanie.
  2. Sprzątanie domu: Wymieszaj kilka kropli z wodą w butelce ze spryskiwaczem i spryskaj powierzchnie. Możesz nawet dodać kilka kropel do wody w połączeniu z mydłem do naczyń.
  3. Gotować: Dodaj Lemon do Twoich potraw, aby uzyskać świeży smak. Pomysły: Sos sałatkowy, glazura.
  4. Oddechowy: Wdychaj ręcznie lub używaj w dyfuzorze, aby wspomóc zdrowe oddychanie.
  5. Trawienie: Dodaj kilka kropli do wody, aby wspomóc zdrowe trawienie.
  6. Gardło: Dodaj 1 kroplę do ciepłej wody z miodem, aby ukoić gardło. Pij tę mieszankę przez cały dzień.
  7. Dyskomforty sezonowe: Wymieszaj 2 krople Lemon (Cytrynowy), 2 krople Lavender (Lawenda) i 2 kropli Peppermint (Mięta pieprzowa) w dyfuzorze.
  8. Lepkie pozostałości: Ten olej pomaga usunąć lepkie pozostałości, takie jak naklejki.
Koszyk