Znajdź swój wewnętrzny spokój z doTERRA niebieski lotos

Spokój zaczyna się od siebie

Pokój zaczyna się od ciebie i pod twoim własnym progiem. Ważna jest harmonia i równowaga w życiu osobistym. Jeśli mamy konflikty lub problemy z naszymi bliskimi, sąsiadami lub przyjaciółmi, może to powodować stres i negatywne emocje. Może to wywołać efekt domina w innych aspektach naszego życia, takich jak praca czy nauka. Dzięki olejkom eterycznym możesz w ciągu kilku sekund wprowadzić się w spokojniejszy stan emocjonalny. Furgonetka Blue Lotus Touch doTERRA bardzo się do tego nadaje.

Blue Lotus lub niebieska lilia wodna to roślina o bogatej historii w różnych kulturach na całym świecie. Od starożytnych Egipcjan po rdzennych mieszkańców Ameryki Środkowej i Południowej, niebieski lotos był tradycyjnie używany ze względu na swoje kojące, duchowe i lecznicze właściwości. Obecnie stosowanie niebieskiego lotosu jest nadal popularne, a olejek eteryczny z doTERRA Blue Lotus jest tego dobrym przykładem.

Olejek Blue Lotus Touch z doTERRA jest uprawiana i destylowana w Azji, gdzie klimat i gleba są idealne do wzrostu tej rośliny. Rzadkie kwiaty są zbierane przez lokalne rodziny wczesnym rankiem, kiedy delikatne płatki są w pełni otwarte na słońce. Kwiaty są zbierane ręcznie, a następnie umieszczane w dużych zbiornikach z wodą w celu fermentacji. Fermentacja ta zapewnia charakterystyczny zapach i pomaga skoncentrować substancje aktywne w roślinie. Po fermentacji kwiaty są destylowane w celu uzyskania olejku eterycznego.

Wpływ metody Co-Impact Sourcing®

doTERRA wykorzystuje unikalną metodę Co-Impact Sourcing® dla olejku Blue Lotus Touch. Oznacza to, że firma współpracuje z lokalnymi rolnikami i producentami, aby zapewnić zrównoważoną i odpowiedzialną produkcję oliwy. Firma inwestuje w społeczności, w których rosną rośliny, na przykład poprzez zapewnianie szkoleń w zakresie zrównoważonych technik rolniczych i zapewnianie pracownikom godziwych wynagrodzeń.

Ta metoda Co-Impact Sourcing® pomaga lokalnym społecznościom utrzymać się i osiągnąć wzrost gospodarczy. Dzięki zastosowaniu zrównoważonych technik rolniczych chroniona jest również przyroda, a produkcja olejku Blue Lotus Touch pozostaje możliwa w dłuższej perspektywie.

Olejek Blue Lotus Touch z doTERRA jest nie tylko wysokiej jakości, ale ma również pozytywny wpływ na lokalne społeczności i środowisko. W związku z doTERRA Co-Impact Sourcing® może teraz wspierać ponad 85 rolników i zakładać rodziny, uprawiając i zbierając Blue Lotus.

Jak pachnie niebieski lotos?

Zapach Blue Lotus jest wyraźnie kwiatowy. Pachnie słodko i prawie zielono. Wyjątkowy zapach Blue Lotus tworzy czarujący osobisty „czysty dym”. Wystarczy nałożyć na szyję i nadgarstki. Spokojny i spokojny aromat Blue Lotus jest również powszechnie używany do masażu i medytacji. Nałóż Blue Lotus Touch na punkty tętna lub czubek głowy przed medytacją lub następną praktyką jogi.

Czy kwiaty lotosu są halucynogenne?

Kwiaty niebieskiego lotosu są znane ze swojej zdolności do wywoływania świadomego śnienia; Jednak Blue Lotus Touch nie ma halucynogennych skutków ubocznych ani niebezpieczeństw. Stosowanie olejku jest bezpieczne, a wdychanie jego aromatu nie powoduje halucynacji ani świadomych snów.

Historia i symbolika Błękitnego Lotosu

W kulturze starożytnego Egiptu niebieski lotos był świętą rośliną używaną w religijnych rytuałach i ceremoniach. Uważano go za symbol oczyszczenia, odnowy i odrodzenia.
Egipcjanie używali tej rośliny, aby poprawić swoje sny i jako afrodyzjak.

W Indiach niebieski lotos był postrzegany jako symbol najwyższej formy duchowego oświecenia i symbol bogini Saraswati.

W Ameryce Środkowej niebieski lotos był uważany za świętą roślinę, która wzmacniała więź między ludzkością a bogami.

Korzyści zdrowotne doTERRA Blue Lotus

Niektóre zdrowotne właściwości doTERRA Niebieski Lotos to:

  • Zmniejszenie uczucia stresu i niepokoju w sytuacjach stresowych
  • Popraw i promuj relaks
  • Wspieraj zdrowy sen
  • Wspieraj zdrowe reakcje zapalne
  • Promuj zdrowe trawienie

Badania medyczne dotyczące korzyści płynących z Blue Lotus

Przeprowadzono wiele różnych badań medycznych dotyczących korzyści płynących z niebieskiego lotosu i jego olejku eterycznego.

Blue Lotus jest przedmiotem zainteresowania przemysłu medycznego ze względu na potencjalne właściwości lecznicze rośliny. Może również przyczynić się do profilaktyki.

Ponadto Blue Lotus jest tradycyjnie używany jako afrodyzjak w niektórych krajach. Nadal potrzeba wielu badań, aby dokładnie zrozumieć działanie tej wszechstronnej rośliny i wykorzystać jej potencjalne korzyści.

Gebruik

  • Nakładaj na punkty tętna, aby uzyskać centrujący i relaksujący zapach przez cały dzień.
  • Używaj jako część codziennej pielęgnacji skóry, aby pomóc utrzymać naturalną barierę wilgoci skóry.
  • Nałóż na szyję i nadgarstki, aby uzyskać spokojne, kojące osobiste doznania zapachowe.

Pokój zaczyna się od znalezienia pokoju w sobie iw swoim najbliższym otoczeniu. Tylko wtedy możemy zaangażować się w lepszy świat, w którym ludzie traktują się nawzajem z szacunkiem i zrozumieniem. Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że wszyscy jesteśmy połączeni i że jesteśmy zaangażowani w globalny pokój.


Życzymy miłego, spokojnego doświadczenia z olejkiem Blue Lotus Touch.

Koszyk