Arborvitae doTERRA

doTERRA Arborvitae Studie

Arborvitae, znany jako „drzewo życia”, to drzewo iglaste pochodzące z północnych Stanów Zjednoczonych i Kanady. Wszystkie części Arborvitae drzewa były szeroko wykorzystywane przez rdzennych Amerykanów do budowy statków, totemów, koszy i do różnych korzyści zdrowotnych.

Chociaż olejek eteryczny z Arborvitae zyskał popularność w pielęgnacji skóry, badaniach naukowych nad działalnością Arborvitae dosłownie nie istnieje w ludzkich komórkach. Ostatnio mam doTERRAnaukowcy opublikowali pierwsze badanie badające aktywność biologiczną olejku eterycznego Arborvitae badany w ludzkich komórkach skóry.

Badanie wykazało, że Arborvitae był w stanie wpłynąć na białka związane z rekonstrukcją tkanek. Olejek eteryczny z Arborvitae stwierdzono również, że ma zróżnicowany wpływ na globalną ekspresję ludzkich genów. Wyniki te sugerują, że olejek eteryczny z Arborvitae jest wysoce aktywny w ludzkich komórkach skóry, szczególnie w celu wspomagania zdrowych procesów zapalnych i przebudowy tkanek.

Chociaż wiele pozostaje do nauczenia się o mechanizmach, które umożliwiają te procesy, niniejsze badanie jest pierwszym z długiej serii badań, które: doTERRAnaukowcy zaplanowali pogłębienie wiedzy na temat tego niesamowitego oleju.

Koszyk